Nové pracovní nástroje pro prezentaci Synergy už dostupné!

Synergy pro vás vytvořilo nové pracovní nástroje, díky kterým vaše prezentace budou dynamické, jednoduché a lákavé. Zmocněte svůj byznys, hrdě předávejte výrobky Synergy, životní šanci, kterou dává Synergy, a poslání, s použitím snadných prezentačních nástrojů: prezentace Synergy First Look, a Prezentačního listu Synergy.


Prezentace Synergy First Look

Použití prezentace Synergy, přitahující grafikou a moderním stylem, umožní vám efektivně vyprávět váš příběh Synergy. Jako tvůrce byznysu Synergy neustále šíříte informace o Synergy WorldWide a teď chceme vám dát všestranný nástroj, díky kterému můžete pohodlně předvést prezentaci jeden na jednoho nebo ve skupině.

STÁHNĚTE PREZENTAČNÍ SNÍMKY
STÁHNĚTE UKÁZKOVÝ SKRIPT

V této prezentaci můžete si všimnout, že u každého snímku se objevuje jenom minimální text. Namísto dlouhých vět, průvodcem moderátora budou obrazy, co pomůže publiku se soustředit na tom, co chcete sdělit ústně. Ti z moderátorů, kteří by mohli být nervozní z toho, že snímky mají jenom minimální obsah textu – nebojte se! Pro vás jsme připravili ukázkový skript s textem, který si můžete nastudovat a používat. Tento skript můžete stáhnout v pdfu anebo jej najděte v poznámkách ke prezentaci. Všimněte si i toho, že moderátoři nemusí umět text nazpaměť  anebo věrně se ho držet.  Skript je uveden jenom jako ukázka, jako návod, jako nástroj pro praktické použití. Nakonec, jenom praktika je klíčem k úspěšnému představení této nebo jiné prezentace.

S použitím těchto snímku, zkušený moderátor pomůže publiku odhalit poslaní Synergy Zanechat svůj vzkaz. Představíte závazek společnosti k vědeckému výzkumu a vývoji nejvyšší kvality doplňků stravy. Uvedete elitní řadu výrobku Synergy a objasníte lukrativní Kompenzační plán s principem Mega-Match. Proč Synergy je právě to, co jste doposud hledali? I na tuto otázku dáte spolehlivou odpověď v závěru prezentace.

Prezentační list Synergy

Předávejte šanci jakou je inovační podnikaní se Synergy s tímto vizuálním průvodcem a začněte tak významnější konverzaci o tom, jak může Synergy změnit lidský život. Zda posluchači chtějí rozvíjet podnikaní se Synergy na plný úvazek, nebo chtějí jen něco přidat k svým stálým příjmům, tento prezentační list jim ukáže, jak je možno snadno zapojit systém Synergy do jejich aktuálního životního stylu na adekvátní úrovní.

STÁHNĚTE HNED


CONVERSATION

Instagram

Follow Us