Rady od zakladatelů Elite Honors: V jednoduchosti je síla

Před spuštěním výdělkového modelu Elite Honors v září 2015, vyzvali generální manažeři společnosti Synergy nejlepší lídry ke kvalifikaci k Elite Honors a tucty z nich se chopily této výzvy. Ti, kteří si připsali odpovídající počet zákaznických a distributorských CV, se stali zakladeteli Elite Honors a nyní sponzorují Členy týmu, kteří se kvalifikují do Elite Honors.

Protože Founders věří, že model Elite Honors je cestou k dlouhodobým reziduálním příjmům a krátkodobým odměnám, chtějí se s vámi podělit o své rady jak dosáhnout úspěchu! KLIKNĚTE ZDE a dozvíte se více o modelu Elite Honors.

Glenn Skamsar, Zakladatel Elite Honors  a Team Director z Norska, uvedl, že si od zahájení modelu Elite Honors všiml, jak si všichni uvnitř i mimo jeho organizaci s odhodlaností stanovují cíle. Třemi nejdůležitějšími aspekty obchodní růstu jsou registrace oddaných zákazníků, obratní distributoři a dále násobení těchto snah. To je přesně to, co nás učí model Elite Honors. Je to síťový marketing ve své nejjednodušší podobě.

Glenn jednoduše pojmenoval to nejhodnotnější ze shrnutí Kompenzačního plánu a nabídky produktů. Zná nejlepší aktiva společnosti Synergy v obou z těchto nabídek, sám se na tyto body zaměřuje, když hovoří s potenciálními zákazníky a distributory. Zjednodušení těchto informací je velmi důležité, jelikož osoba, která tyto informace obdrží, jim musí být schopna porozumět dostatečně dobře na takové úrovni, aby byla mohla pokračovat v jejich dalším šíření.

 „Rozšiřuji informace o obchodní nabídce společnosti Synergy ve třech větách: Zajistíte si výdělek se slevou Elite Rebate na všechny produkty zakoupené vámi, i na všechny produkty zakoupené vašimi zákazníky,“ řekl Glenn. „Dostanete základní měsíční provizi za budování vašeho podnikání přidáním nových distributorů ve vaší organizaci. Všechny základní provize, které obdrží vaši distributoři, budou sečteny a jejich výše vám bude vyplacena prostřednictvím bonusu Mega-Match, prvku Kompenzačního plánu společnosti Synergy.“

Samozřejmě je zde mnoho podrobností, které by mohl Glenn rozvinout, když hovoří o podnikání se společností Synergy, tyto informace přijdou později. Přetížit potencionálního uchazeče přílivem nadměrného množství informací není užitečné. Glenn často vysvětluje Kompenzační plán společnosti Synergy přirovnáním k obchodnímu manažerovi a jeho prodejcům. Obchodní manažer bude vydělávat přesně tolik, kolik jeho prodejci prodají, a to ho povzbudí v podpoře svých lidí. Společnost Synergy funguje stejným způsobem, výjimkou je to, že se nemusíte bát, že vám nadaný prodejce vezme vaši práci, nevraživost mezi Členy týmu u nás téměř nemá místo, protože si z podnikání odnesete to, co jste do něho vložili.

Jednotlivé produkty představuje každý evropský tým z trochu odlišných úhlů pohledu, zatímco Glennův tým zjednodušuje jejich poslání a zaměřuje se na tři zdravotní oblasti: oběhový systém, imunitní systém a acidobazickou (pH) rovnováhu. Jakmile mluví o produktu ProArgi-9 +, představuje uvedení výrobku v databázi léků Physician’s Desk Reference, která se osvědčila jako výborné prodejní místo.

„Jednoduchost těchto informací, spolu s jednoduchým systémem budování podnikání, který nás učí model Elite Honors, přímo vede ke zdravé a rostoucí organizaci, ve které se chce každému pracovat a jeho život se mění,“ pronesl Glenn.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us