Spojení Synergy a fitness aby pomáhat ostatním


Jako teenager v Norsku, Člen tymu Synergy Elin Holmen byla junior šampionem v běhu na lyžích, a je to sport, který vyžaduje vytrvalost a celkovou sílu těla. Elin pořád vede vysoce aktivní životní styl v Brumunddal který se od doby její slávy na svazích vůbec nezpomalil. Ve skutečnosti může být ted´ v lepším stavu, než kdy předtím, protože cirkuluje mezi vzpíráním, běháním, fotbalem, golfem, sjezdovým a běžeckým lyžováním a dalšími sporty.

Jako třicetiletá žena Elin ví, že důležité je zaměřit se na udržení celkového zdravotního stavu aby udržení postavy a atletických schopnosti na vysoké úrovni bylo snadnějši. To je důvod, proč Elin praktikuje "čisté jídlo" –to znamená volné od rafinovaných nebo zpracovaných potravin jakéhokoliv druhu, a navíc držení se plánu cvičení.

Když její sponzor Vegard Paulsen představil Elině náhradu stravy SLMsmart chtěla zjistit, zda proteiny a živiny, které výrobek obsahuje pomůžou v jejím úsilí mít energii v posilovně a v udržení váhy. Po zkušebním provozu neváhala se v listopadu 2014 připojit k týmu Synergy.

S pomocí svého sponzora při přípravě prezentaci o SLMsmart a E9, Elina začala představovat SLMsmart ostatním a od té doby aktivovala více než 35 lidí SLMsmart balením, což znamená, že získala dva bonusy SLM 10 Klubu.

"Mým cílem je pomoci lidem dosáhnout jejich cílů," řekla Elin. "Využivám mé fitness zkušenosti abych pomohla těmto lidem v cvičení a v plánování dietních programů. Pomáhám jim, aby se každý týden měnili, a kdykoliv mají otázky vědí, že mohou přijít ke mně. Lidé v mé skupině, kteří se drží svých programů doposud mají dobré výsledky s výrobky a svoje výsledky ukazují. Dělám to, protože vím, že mé zkušenosti opravdu mohou někomu pomoci."

Většinou Elin pomáhá své skupině přes Facebook a organizuje jednu hodinovou osobní konzultace s těmi, kteří potřebují více pozornosti k dosažení svých cílů kontroly hmotnosti. Elin tvoří realistické tréninkové plány, který se hodí k životnímu stylu každého jednotlivce.

Díky svým zkušenostem Elin  si uvědomuje, že existuje několik pokynů jak sdělovat SLMsmart a E9 s ostatními, které byly užitečné na její cestě k úspěchu:

PODPOROVÁNÍ TÝMU
Přečtěte si všechno možné o produktech a spoléhajte na svého sponzora, aby Vás trénoval a odpovědel na všechny vaše dotazy.

BUD´TE UPŘÍMNÍ
Budujte důvěru těch, které jste aktivovali a tvořte svou důvěryhodnost tím, že pečujete o své zdraví.

SÁMI DĚLEJTE TO, CO DOPORUČUJETE
Vezměte produkty Synergy a realizujte dietní a cvičební plán, který doporučujete ostatním. Díky tomu Vaše skupina se bude cítit bezpečná pokud jde o používání výrobků.

BUD´TE SPOLEHLIVÍ
Davejte maximální podporu. Ti, kteří chtějí dosáhnout cíle kontroly váhy potřebují roztleskávačku, která přinese zkušeností a nadšení.

BUD´TE VÝROBKEM PRODUKTU
Staňte se živoucí důkaz, že produkty fungují.

"Pokud prodáváte jen aby prodávat a produkt nefunguje, pro mě to není v pořádku," říká Elin. "To je důvod, proč je to tak důležité, abyste vyzkoušeli SLMsmart a E9 jako první. Viděla jsem, jak dobře to fungovalo pro mě během tréninku, a věděla jsem že můžu pomoci lidem, kteří se snaží zvýšit svou kondici, stejně jako kontrolovat svojí váhu. Já produkty Synergy používám stejným způsobem, který doporučuju ostatním."

CONVERSATION

Instagram

Follow Us