Náhrada jídla pro budování svalů?

Již víte, že SLMsmart Meal Replacement je vynikající koktejl, který Vám pomůže kontrolovat Vaši hmotnost.* Ale věděli jste také, že jeho unikátní formula je víc než jen poradce pro řízení hmotnosti? Ve skutečnosti, SLMsmart Náhrada jídla může být použita jako pomocník pro jednotlivce usilující o nárůst svalové hmoty, tonusu svalů, nebo udržení si postavy.

Jak sdílíte tento produkt, mohli byste  zvážit a prodiskutovat účinky Náhrady jídla v celkové tělesné transformaci spíše než  samotnou regulaci tělesné hmotnosti. V kombinaci se správnou dietou a cvičením, SLMsmart může být klíčovým hráčem v krmení vaších svalů  bílkoviny, tuky, sacharidy, které potřebují.

Jak to funguje:

Při práci svalů, se tkáň poškozuje. Syrovátka, kaseinové a sojové proteiny v SLMsmart Náhradě jídla se tráví v různých časových intervalech, které napomohou při podpoře svalů. Konzumování-nebo pití-proteinového jídla ze sáčku přímo před spaním a nasycení svalů proteinem je strategie populární mezi sportovci k udržení svalové hmoty a k přispívají  růstu svalové hmoty.


Kromě toho, SLMsmart vzorec obsahuje zdravé sacharidy, které pomáhají podporovat úroveň glykogenu a nabízí tělu plnohodnotné jídlo plné vitaminů a minerálních látek. **

SLMsmart vzorec je vědecky ověřená směs. Byla vytvořena na základě vlastního výzkumu a vývoje Synergy týmu doktorů a vědců. Každá složka byla přidána k SLMsmart Náhradě jídla pro velmi specifické důvody.

Takže ať už hledáte dosažení zdravé hmotnosti, nebo zvýšení příjmu bílkovin, aby Vaše svaly rostli, Synergy, je ta správna volba.

Hledáte něco nového? Zkuste přidat nějaké zábavné nové ingrediencie, do Vaší Nahrady jídla a  pořádně jej protřepejte! Shromáždili jsme Vašich prvních pět oblíbených receptů a publikovali jsme je v prosinci 2014 v Legacy eMagazine. Podívejte se na ně tady!


* Nahrazení jednoho jídla denně Náhrahou jídla, během nízkoenergetické diety přispívá k udržení hmotnosti po zhubnutí. Nahrazením dvou denních jídel s nízkoenergetickou dietou  Náhradou jídla přispívá ke snížení hmotnosti.
** Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci sacharidů ze všech zdrojů, v celkovém příjmu 4 g na kg tělesné hmotnosti, a to v dávkách, během prvních 4 hodin, a ne později než 6 hodin, po velmi intenzivním a / nebo dlouhotrvajícím fyzickém cvičení vedoucím k únavě svalů a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us