NOVÝ VZHLED WEBOVÝCH STRÁNEK ZOBRAZUJE POSLÁNÍ SYNERGY

Recept na zdravý, úspěšný, smysluplnější život začíná se Synergy.

Wellness dnes není jen o delší život. Je také o lepší život. V Synergy se snažíme odkrýt Vaše skutečné zdraví a potenciál životního stylu abyste žili pozoruhodný život.

Dnes rádi Vám představujeme nový vzhled webových stránek Synergy, který zobrazuje naše silné poslání pomocí klíčových brandingových prvků, které vizuálně spojují návštěvníky s posláním Synergy Worldwide. Nyní se podívejte  na nové stránky synergyworldwide.com.

Zde najdete rychlý přehled některých z hlavních vylepšení, které si můžete všimnout.

Optimalizace pro mobilní zařízení
Odložte notebooky, protože teď můžete nakupovat a přihlásit se do Synergy pomocí Vašeho mobilního zařízení. Trvalo to dlouho a děkujeme za Vaši trpělivost během práci nad zlepšením této konkrétní uživatelské zkušenosti.

Barva
Základní barva Synergy byla aktualizována do světlejší modré, kterou uvidíte na novém webu. To však neznamená, že předchozí tmavší modrá barva je pryč; ve skutečnosti bude stále používána jako sekundární barva Synergy.

Hexagon ‘S’ Ikona
Tato ikona nenahrazuje logo Synergy, které známe dnes. “S" ikona bude používána jako sekundární brandingový prvek  ve spojení s logem Synergy.

Stavební blok
Vzor podobny stavebnímu bloku, který uvidíte na hlavní stránce je grafický prvek, který Synergy využivá v korelaci se svou vizuální značkou. Tento model s moderním designem je inspirovaný molekulárním vzorem Synergy , který zdůrazňuje spojení konektivity a vědy. Každý blok je základem pro další a předává sílu a růst.

Vzor molekuly
Molekulární model Synergy byl základem jeho značky po celá léta. Aktualizovali jsme vzor na modernější design, který bude i nadále ukazovat poselství vědy a inovací.


Podívejte se na nové stránky synergyworldwide.com 


CONVERSATION

Instagram

Follow Us