Zápasnice sponzorovaná Synergy míří do Superior ChallengeSuperior Challenge je jedno z největších evropských show Mixed Martial Arts (MMA) a tento rok se předvede mnoho osvědčených talentů. Jedním z nich je zápasnice Malin Hermanssonová, kterou sponzoruje Synergy. Malin tvrdě trénuje, aby se připravila na závody Superior Challenge, kterých se letos zúčastní poprvé a které se budou konat 2. prosince ve Stockholmu.

Ženská MMA rapidně roste a Malin Hermanssonová je poctěná, že byla pozvaná na tuto událost s tolika známými jmény, se kterými bude soupeřit. Je vděčná zápasnicím jako Ronda Rousey’ová a Joanna Jędrzejczyková, které vyvolaly zájem veřejnosti o tento sport.

“Teď je tam hodně tvrďáků”, říká Malin Hermanssonová a my v Synergy věříme, že ona je jedním z nich.

Pro Malin je MMA ohromně důležitá a proto si dala cíle na mnoho let dopředu, aby se mohla zúčastnit takových akcí.

“MMA je největší výzva a to jak tělesně, tak i duševně”, říká Malin. „Sport se stále mění a tak je pořád co se učit.”

Ovšem při pohledu na všechny výzvy, největší výzvou pro Malin je ona sama. Stojí ji to hodně disciplíny, aby dobře jedla a trénovala každý den. Aby byla dobrá zápasnice, musí vždy vše dělat na jedničku a udržovat optimální zdraví.

“Výrobky Synergy mi hodně pomáhají v mojí zápasnické kariéře”, říká Malin. “Používám všechny produkty a jsou pro mě důležité. Myslím to zcela vážně, když říkám, že bych nemohla trénovat tak tvrdě, kdybych neměla tyto výrobky… a hůř bych nabírala síly po tréninku.”

Nyní Malin trénuje dvakrát denně, ráno se zaměřuje na sílu a kondici a večer trénuje techniky MMA. Během přípravy na Superior Challenge Malin cestovala na Bali, aby intenzívně trénovala a jak věří, to je to, co musí dělat, aby mohla předvést solidní boj 2. prosince.

Právě na takových akcích jako Superior Challenge si velké organizace, jako jsou Ultimate Fighting Championship a Bellator, všímají slibných talentů. Malin je proto tak nadšená, protože ví, kolik dvěří jí to může otevřít.

Podpořte Malin tím, že ji budete sledovat při jejím utkání! Superior Challenge bude vysílané pomocí Viaplay a Pay-per-view. S výrobky Synergy, jako stálým prvkem jejího tréninku, Malin bude mít sílu a výdrž soutěžit na vrcholové úprovni.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us