Nové stránky Synergy již v provozu!


S radostí Vám oznamujeme, že dlouho očekávané NOVÉ webové stránky Synergy WorldWide jsou oficiálně v provozu na adrese new.synergyworldwide.com. Je to úžasný milník a my se už nemůžeme dočkat, abychom se s Vámi podělili o to, co jsme vytvořili.


Užijte si prozkoumávání stránek Synergy v novém, doplněných obrovským množstvím nových obrázků, záložek a dalšího vylepšení.

Vylepšený vzhled
Nové stránky obsahují poselství Elite Health, lepší označení, nový obsah a design. Dejte si pár minut, klikejte mezi jednotlivými záložkami na firemních stránkách a pochopíte, co vše znamená Synergy.

Uživatelský prožitek
Vůbec poprvé je obchod Synergy, Pulse a registrace umístěná na jednom místě. Všechny tři prvky jsou nyní součástí nových webových stránek Synergy.

Registrace
Dříve registrace nových členů týmu nebo zákazníků po internetu zahrnovala okolo 10 kroků. Nyní jsme počet kroků omezili na polovinu! Členové týmu ve vybraných zemích se již mohou těšit na možnost elektronického podpisu a tím i odstranění požadavku na zasílání papírového Startovního formuláře.

Nakupování a platba
Nakupování je nyní snadné, jako nikdy dosud! Pohybujte se mezi jednotlivými produkty a kategoriemi a plaťte pomocí rychlejšího a dobře fungujícího procesu.

Pulse
Možná nový Pulse (elektronická kancelář pro členy týmu Synergy) ani nebudete moci poznat, ale nebojte se! Dá se tu pohybovat lépe než kdykoli předtím a to dokonce už při první návštěvě. Můžete se těšit na nový náhled struktury, hlavní panel, panel klíčových lídrů pro rychlý přístup k statistkám o nich, grafické výstupy a ještě více.


Email a přihlášení pomocí sociálních sítí
Jste nadšení z logování? Měli byste! Pro ještě větší zabezpečení a pohodlí nyní můžete použít pro přihlášení Vaši emailovou adresu nebo účet na sociálních sítích. S tímto vylepšením budete schopni rychle a bezpečně získat zapomenuté heslo na stránce. Nemusíte čekat na pracovníky zákaznické podpory, aby Vám ho ručně zresetovali.

Důležité: Stávající členové týmu a zákazníci si budou muset vytvořit nový login. Prostě použijte Vaši jedinečnou emailovou adresu a projděte několik ověřovacích kroků. Pro pomoc v tomto procesu, klikněte zde.

Panel klíčových lídrů
Panel klíčových lídrů je nová funkce, kterou najdete v Pulsu. Zde členové týmu mohou sledovat aktivitu jejich týmu, aby mohli lépe pomoci členům týmu v růstu jejich úspěšného podnikání.

Zprávy
Nové funkce kanceláře Pulsu poskytují množství dynamických zpráv určených pro členy týmu, aby mohli efektivněji ovládat své účty a svůj tým. Od “Sledování růstu podnikání” po “Sledování bodů týmu” budete mít statistiky, které potřebujete.

Replikovatelné (sdílené) stránky
Sdílení stránek Synergy nyní otevírá nový prostor pro nové příležitosti! Členové týmu nyní mají zdarma přístup k replikovatelné stránce – stránka Synergy je spojená s Vaším osobním podnikáním! Rovnou budete mít výhody z registrací a transakcí, které proběhnou na Vaší replikované stránce. Všichni distributoři mohou mít vlastní adresy URL, které vypadají podle tohoto vzoru: “ID#.synergyworldwide.com.”

Informace o svojí replikovatelné stránce najdete v záložce “Moje Synergy” ve Vaší kanceláři v Pulsu.


Víme, že Vám možná bude nějaký čas trvat, než si zvyknete na všechny tyto změny a než se je naučíte používat. Proto než si zvyknete na nové stránky, budete mít do konce roku přístup ke starým stránkám, které už znáte a které jste si jistě oblíbili. Jsme přesvědčeni, že po nějaké době používání nových stránek si je zamilujete a už nikdy nebudete chtít jiné!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us