Říjen 2017 uznání

čtvrtek, listopadu 09, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v říjnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


OHODNOCENÍ V ŘÍJNU


Team Leader
Sylvia Elise Rasmussen (Norsko)
Morten Sand (Norsko)
Kenneth Iversen (Norsko)
Christine Burd (Velká Británie)
Julie Dalton (Velká Británie)

Gold
Monika Scheinbacher (Německo)
Assunta Margherita Olivero (Itálie)
Sylvia Elise Rasmussen (Norsko)
Morten Sand (Norsko)
Kenneth Iversen (Norsko)

Silver
Paulus  Sigrun-johanna (Německo)
Liliana Ruocco (Itálie)
Assunta Margherita Olivero (Itálie)
Sylvia Elise Rasmussen (Norsko)
Svein Erik Johansen (Norsko)
Jacqui Carleton (Velká Británie)

Bronze
Maria Gruber (Rakousko)
Karin Ulrich (Rakousko)
Gabriele Schuerz- Uthe (Německo)
Heidrun  Krause (Německo)
Liliana Ruocco (Itálie)
Aleksander Køteles (Norsko)
Jan Thomas Dolonen (Norsko)
Lillesand  Treningsstudio As (Norsko)
Cecilie Drange (Norsko)
Hans Rese (Norsko)
Helena Neander (Švédsko)
Joanne Buckley (Velká Británie)
Mark And Lisa Boden (Velká Británie)
Jacqui Barnard (Velká Británie)
Rob Minton (Velká Británie)

Star
Kerstin Setznagel (Rakousko)
Gerda Haubenhofer (Rakousko)
Monika Sattler (Rakousko)
Wolfgang Steinpruckner (Rakousko)
Viktor Dengg (Rakousko)
Christian Aust (Rakousko)
Mag. Robert Haas (Rakousko)
Waltraud Mischkounig (Rakousko)
Franz Rauter (Rakousko)
Brigitte Mischkounig (Rakousko)
Christine Altenmarkter (Rakousko)
Josef Haydn (Rakousko)
Bernadette Gruber (Rakousko)
Inga Streit (Rakousko)
Sieglinde Henschel (Rakousko)
Doris Tumpold (Rakousko)
Gerhard Wagner (Rakousko)
Emese Kovacs (Rakousko)
Georg Huetter (Rakousko)
Maria Fuchs (Rakousko)
Marlies Weber (Rakousko)
Karsten Nielsen (Dánsko)
Claus Schmidt (Dánsko)
Arto Arvonen (Finsko)
Teija H. & Kari M. Ojala (Finsko)
Korson Veto Ry (Finsko)
Tiina Visuri (Finsko)
Kaisa Nuorala (Finsko)
Seija & Hannu Jäälinoja (Finsko)
Elsa Kotilainen (Finsko)
Maritta Päkkilä (Finsko)
Helena Autio (Finsko)
Maik Schubert (Německo)
Friedlinde Pfahler (Německo)
Katarina Solberg (Německo)
Susi Schlothauer (Německo)
Ingo Oetterer (Německo)
Hatice Somsur (Německo)
Heidrun  Krause (Německo)
Sigurbjorg Kristinsdóttir (Island)
Nilmini Salgado (Island)
Guðrún Ólafsdóttir (Island)
Patrick E. Darlington (Irsko)
Victoria Cannon (Irsko)
Carol Murphy (Irsko)
Aderonke Adeleye (Irsko)
Emanuela Frassoldi (Itálie)
Andrea Toffoli (Itálie)
Rossella Bussè (Itálie)
Ivana Saviori (Itálie)
Umberto Bedolo (Itálie)
Francesco Beccaria (Itálie)
Domenico Arcuri (Itálie)
Giuseppe Caponsacco (Itálie)
Alberto Barbieri Viale (Itálie)
Rodolfo Boaga (Itálie)
Claudia Cecalotti (Itálie)
Vita Maria Ragona (Itálie)
Niculina Carp (Itálie)
Rossana Scamacca (Itálie)
Clementina Sembianti (Itálie)
Riccardo Giacopuzzi (Itálie)
Ion Danut Boboescu (Itálie)
Maria Scala Glorioso (Itálie)
Maria Pia Casolari (Itálie)
Margherita Rubiolo (Itálie)
Sophie Leonilda Jocallaz (Itálie)
Lucia Margherita Bernardi (Itálie)
Eleuterio Bortolotti (Itálie)
Paola Maria Barale (Itálie)
Maaike Vonk (Nizozemsko)
Rahilla Hussain (Nizozemsko)
Jørn Søvik (Norsko)
Lillian Larsen (Norsko)
Karsten Vaarum (Norsko)
Jan Fredheim (Norsko)
Wenche Wells (Norsko)
Jan Olav Øverli (Norsko)
Sara Bergli (Norsko)
Christina Spantell (Norsko)
Jens Ringnes (Norsko)
Åse Mari Rygg (Norsko)
Torfinn Tøllefsen (Norsko)
Kay Linga (Norsko)
Kristin Hagen Kristoffer Hallager (Norsko)
Kai Rune Uldal (Norsko)
Grethe Raanes (Norsko)
Stine Lise Bjørnstu (Norsko)
Irish Diabordo Jagedal (Norsko)
Silje Sundet (Norsko)
Karoline Aanesen (Norsko)
Egil Hansen (Norsko)
Frank Sand (Norsko)
Amir Poursharif (Norsko)
Rustem & Galiya Kairbayev (Polsko)
Amina Jussupova (Polsko)
Teresa Soboczyńska (Polsko)
Aleksei Chernikov (Polsko)
Вячеслав Дёмин (Polsko)
Viljemka Mlakar (Slovinsko)
Pbc D.o.o. (Slovinsko)
Dean Felda (Slovinsko)
Manuela Avšič (Slovinsko)
Nuria Alvarez Auñon (Španělsko)
Knut Barby (Španělsko)
Encarna S.l (Španělsko)
Benjamin M. Crisula (Švédsko)
Ingagerd Bragge (Švédsko)
Ingeborg Von Heland (Švédsko)
Christel Levin (Švédsko)
Kerstin Karlsson (Švédsko)
Chloe Gwynne (Velká Británie)
Charlotte Heber Percy (Velká Británie)
Jane Samantha Saich (Velká Británie)
Lisa Claypole (Velká Británie)
Martin Roberts (Velká Británie)
Jacqui Barnard (Velká Británie)
Jemma Meehan (Velká Británie)
Gail Owen (Velká Británie)
Lynn Marshall (Velká Británie)
Simon Hurst (Velká Británie)
Carolyn Atkinson (Velká Británie)
Phyllis Jackson (Velká Británie)
Michelle Thornhill (Velká Británie)
Lisa Garrett (Velká Británie)
Helen Andrews (Velká Británie)


Nejlepší sponzoři v říjnu

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

Assunta Margherita Olivero (Itálie) - 8
Ana Vajda-Friess (Finsko) - 3
Emeka And Prisca Okakpu (Irsko) - 3
Norma Bingley (Velká Británie) - 3
Veronica Jagedal (Norsko) - 3
Liliana Ruocco (Itálie) - 3

Vrcholní tvůrci týmu v říjnu

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Morten Sand (Norsko) - 7
Ana Vajda-Friess (Finsko) - 7
Christer Sverre (Norsko) - 6
Francesca & Hermann Pflueger (Německo) - 5
Oistein Bekkvang (Norsko) - 5
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko) - 5
Caroline Gillam (Velká Británie) - 5
Petra Rinkel (Německo) - 5
Paula Harju (Finsko) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.