ZÍSKEJTE ELITE HONORS BONUS


Pokud pro Vás zní bonus 600 euro skvěle, pak pro Vás máme skvělou akci! Elite Honors Bonus je extra odměna za Vaše úsilí budovat podnikání v listopadu a prosinci. Zde je návod, jak ho můžete získat:

Pro Vašich prvních 300 euro: 
  1. se kvalifikujte do Elite Honors a
  2. sponzorujte 3 nové členy týmu, každého za 200 CV nebo více
Zdvojnásobte ty peníze! Pro dalších 300 euro
  1. se kvalifikujte do Elite Honors a
  2. sponzorujte 3 další nové členy (celkem tedy 6), každého za 200 CV nebo více
Někteří mohou získat celý tento bonus na konci listopadu! Potřebujete více času? To není potíž. Můžete až do konce prosince sponzorovat 3 nebo 6 nových členů týmu, ale pamatujte: při nových registracích sami musíte být kvalifikovaní do Elite Honors! Níže najdete příklady.

Pamatujte, tato akce končí ke konci roku, takže završte tento rok se silným podnikáním se Synergy a s extra penězi ve Vaší kapse!

Pokud se chcete dozvědět, jak se kvalifikovat pro Elite Honors, klikněte zde. Pro více informací o této akci se s námi spojte ještě dnes.

PŘÍKLADY K AKCI
1. příklad
V listopadu je Jan kvalifikovaný pro Elite Honors a sponzoruje 3 nové členy týmu, každého za 200 CV. Tím se Jan kvalifikoval pro získání Elite Honors Bonusu ve výši 300 eur! Ty budou vyplaceny v prosinci společně s provizí za listopad.

V prosinci Jan sponzoruje 3 další členy týmu, každého za 200 CV. Také v prosinci se kvalifikuje pro Elite Honors a tak získává další Elite Honors Bonus ve výši 300 eur! Ty budou vyplaceny v lednu s provizí za prosinec.

2. příklad
Jakub se kvalifikoval pro Elite Honors v listopadu a prosinci. Sponzoroval 2 nové členy týmu v listopadu a 4 nové členy týmu v prosinci, každého s aktivační objednávkou za 200 CV. Protože Jakub celkem sponzoroval 6 nových členů týmu v kvalifikačním období a zároveň se oba měsíce kvalifikoval pro Elite Honors, kvalifikuje se pro maximální Elite Honors Bonus ve výši 600 eur, které budou vyplaceny v lednu.

3. příklad
Petra se nekvalifikovala pro Elite Honors v listopadu, takže v listopadu nemá nárok na výplatu Elite Honors Bonusu, bez ohledu na to, kolik lidí sponzorovala tento měsíc. V prosinci už se ale kvalifikuje pro Elite Honors a ve stejném měsíci sponzoruje 4 nové členy týmu, každého s aktivační objednávkou za 200 CV. Takže se Petra kvalifikovala pro Elite Honors Bonus ve výši 300 eur, které jí budou vyplaceny v lednu s provizemi za prosinec.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us