REIDUN DALHEIMOVÁ JE NOVÝM ČLENEM KLUBU DOLAROVÝCH MILIONÁŘŮ (MILLION DOLLAR CLUB)Jedním z vrcholných okamžiků Summitu 2017 bylo ocenění fenomenální ženy, která během mnoha let dosáhla úžasného úspěchu v Synergy Europe. Reidun Lydersen Dalheimová je na úrovni Pearl Executive a je obdivovaný líder, který nedávno získal milionový dolar s naší firmou.

Tento úspěch nejlépe ukazuje, jak je Reidun Dalheimová nadšená z Synergy WorldWide a jejích výrobků. Práce, kterou vložila do dosažení tohoto milníku, je ohromující! Bylo ctí jí poblahopřát na scéně v Barceloně.

Reidun Dalheimová je závodník celý život. Miluje sporty, vše od lyžování po automobilové závody, a ačkoli už se neodváží ani na svah, ani na silnici, stále nachází způsob, jak si zasoutěžit. Synergy ji žene, aby soupeřila sama se sebou a posouvala své hranice.

Byl to její soutěživý duch, který ji dovedl k tomuto okamžiku, kdy se stala členem klubu dolarových milionářů (Million Dollar Club).

“Znamená to pro mě, že jsem dosáhla svého cíle”, říká Reidun Dalheimová. “To ukazuje, že jsem schopná pomoci tisícům lidí najít lepší život.”

Reidun Dalheimová se zaměřuje na alternativní medicínu více než 30 let a většinu svého života pomáhá lidem hledat jejich optimální zdraví (Elite Health).

Poté co přišla v roce 2009 do Synergy, Reidun Dalheimová začala testovat produkty Synergy a měla ohromující výsledky. Od té doby ví, že může stejné výrobky nabídnout svým zákazníkům.

Reidun Dalheimová měla a stále má velké zkušenosti se Synergy. Strávila úctyhodné množství času během učení ostatních o produktech Synergy, zatímco organizovala velice věrný tým, který se zavázal pomáhat lidem objevit kvalitnější a plodnější život.

Naštěstí cestování je jednou z nejoblíbenějších věcí Reidun Dalheimové, není pro ni potíž jet přes celé severní Norsko, aby podpořila distributory a představila jim příležitosti Synergy. Díky ekonomické svobodě Reidun Dalheimová budovala své podnikání se Synergy. Říká, že nebýt této svobody nemohla by mít více volna a více zážitků.

Hlavní cíl Reidun Dalheimové je pomoci každému, aby měl úspěch. Těší se na ještě více slibnou budoucnost, nejen pro sebe, ale i pro svůj tým, protože všichni pokračují v budování podnikání se Synergy WorldWide.

“Mým přáním je pracovat jako obvykle se Synergy, pomáhat lidem získat lepší zdraví.”

Ještě jednou blahopřejeme Reidun Dalheimová!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us