Představujeme novou Cestu k úspěchu se SynergyNové možnosti na Vás čekají na každé úrovni s nově vylepšenou Cestou k úspěchu se Synergy. Ať už jste na dobré cestě k dosažení stupně Team Leader nebo udržení Vašeho nejvyššího stupně Presidential Executive, Cesta k úspěchu Vám nabízí zážitek, který stojí za to, abyste se kvalifikovali.

Cesta k úspěchu nyní zahrnuje 3 exkluzivní motivační výjezdní akce: Leadership Retreat, Directors Retreat a Legacy Retreat. Každá akce se koná s cílem Vás motivovat, odměnit a inspirovat, protože pracujete na Vašem soběstačném podnikání, aby rostlo a vzkvétalo.

Kvalifikace pro každou akci znamená velký milník na Vaší cestě k Zanechání dědictví v oblasti péče o zdraví.

LEADERSHIP RETREAT


Užijte si evropský výlet s kolegy, lídry Synergy na různá báječná místa každý rok. Můžete očekávat skupinové akce, školení na míru, chutné jídlo a ještě více, pokud se zúčastníte první akce z Cesty k úspěchu.

Kdo se kvalifikuje? Nový Team Leader a Team Manager
Kdy se bude konat? Červen nebo červenec každý rok
Kde se bude konat? Úžasné evropské destinace
Kvalifikační období: Březen-únor

KLIKNĚTE ZDE pro všechny podrobnosti o kvalifikaci.

DIRECTORS RETREAT


Poletíte do Utahu a poznáte Synergy WorldWide na vlastní oči. Setkáte se zaměstnanci, prohlédnete si Středisko Hughesových pro výzkum a inovace, navštívíte výrobní závod, poznáte skutečnou Synergy, přírodní krásy Utahu a noční život Las Vegas a to vše během jednoho zájezdu!

Kdo se kvalifikuje? Team Director a výše
Kdy se bude konat? Srpen
Kde se bude konat? Salt Lake City, Utah a Las Vegas, Nevada
Kvalifikační období: Červen–Květen

Kvalifikační období pro Directors Retreat 2018 je říjen 2017 až květen 2018.

KLIKNĚTE ZDE pro všechny podrobnosti o kvalifikaci

LEGACY RETREAT


Nejprestižnější z akcí Cesty k úspěchu je Legacy Retreat, vezmeme Vás zcela zdarma na dovolenou snů v exotické destinaci kdekoli na světě. Zažijete množství nezapomenutelných dobrodružství, luxusní ubytování a stravování, jedinečné výlety a ještě více. Budete se tam cítit jako v ráji.

Nyní s ohledem na zavedené akce Leadership Retreat a Directors Retreat byly upraveny kvalifikace pro Legacy Retreat tak, aby se zaměřily pouze na stupně executive, počínaje od Pearl Executive.

Kdo se kvalifikuje? Pearl Executives a výše
Kdy se bude konat? Bude určeno podle vybraného místa
Kde se bude konat? Nejžádanější světové destinace
Kvalifikační období: Leden-prosinec

Stupeň Presidential Executive skýtá možnost získat exkluzivní VIP balíček!

KLIKNĚTE ZDE pro všechny podrobnosti o kvalifikaci

Pro kterou akci se kvalifikujete letos? Stanovte si cíle, abyste si zajistili místo na seznamu kvalifikovaných. Těšíme se, že Vás budeme moci přivítat na zaslouženém výletu Vašich snů.

* Data výjezdních akcích uvedených výše jsou přibližná. Místa, program a další podrobnosti budou upřesněny později před konáním každé akce.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us