Tři důvody, proč Vaše podnikání potřebuje Instagram


Kromě toho, že je jedním z nejrychleji rostoucích sociálních médií na světě, Instagram je velice vlivný marketingový nástroj pro velké i malé podnikání, dobročinné organizace i pro jednotlivce na celém světě. Okolo 85 procent nejvýznamnějších firem používá Instagram a tím dokládají, že networking je efektivní a stává se všeobecně používaný.

Máte již účet na Instagramu? Najdete nás na @synergyworldwide!

V brzké době budeme na našem účtu na Instagramu dělat mnoho akcí, ale abyste mohli vyhrát, potřebujete za prvé mít účet na Instagramu a za druhé sledovat náš účet @synergyworldwide!

Nemáte účet na Instagramu? Pro Vaše podnikání se Synergy je Instagram skvělá příležitost a níže prozrazujeme proč:

 #1. Networking (síťování)

Možná tomu nebudete chtít věřit, ale na Instagramu je více než milion fotek dětí, domácích mazlíčků, jídla a přírody. Jako jiné sociální sítě Instagram byl vytvořen, aby spolu lidé mohli komunikovat. Kontakty, které můžete najít pomocí Instagramu, Vám mohou získat nového zákazníka nebo obchodního partnera. A Instagram je též kompatibilní se všemi jinými sociálními sítěmi, takže pokud zveřejníte příspěvek na Instagramu, ve stejnou dobu se příspěvek se stejným obsahem objeví i na Vašich účtech v ostatních sociálních médiích.

Jak na to: Pokud na Instagramu sledujete jiné lidi (jejich fotografie) a píšete komentáře, brzy si všimnete, že počet shlédnutí na Vašem účtu začíná narůstat, ovšem jestliže aktivně zveřejňujete příspěvky s novým a zajímavým obsahem. Kvalitní fotky, které vypráví nějaký příběh, zajistí oblibu.

#2. Ukažte svou osobnost 

Fotografie jsou cennější než tisíc slov. Vytvořte účet na Instagramu, který řekne, kdo jste. V podstatě všechny fotografie by měly ilustrovat, kdo jste a navnadit ostatní, aby chtěli vidět více. Vaši podnikatelskou nabídku můžete udělat více srozumitelnou a osobní, když zanecháte dojem na Vašich návštěvnících tím, že budete úspěšně ilustrovat svou osobnost a svůj životní styl,  a když budete připojovat fotografie, kde vystupujete jako člen týmu Synergy.#3. Nové cílové skupiny

Jako podnikatel v síťovém marketingu se snažíte každý den potkávat nové lidi. Takto také můžete představit výhody Synergy a Vaše podnikání poroste. Instagram spojuje lidi na celém světě pomocí působivých fotografií, které dohromady mohou vyprávět příběh o firmě nebo o osobě. Když budete sledovat určitou skupinu lidí, lze doufat, že Vás také budou sledovat, a když také budete zveřejňovat lákavé příspěvky pro skupinu, kterou chcete oslovit, můžete své podnikání se Synergy provádět citlivě a vkusně. Je pozoruhodné, že co se týče největších firem, je obliba Instagramu podle počtu návštěvníků 58x vyšší než Facebooku a 120x vyšší než Twitteru. Už jsme Vás přesvědčili?

Jak upoutat: Naučte se umění hashtagů, které Vám pomůže zasáhnout tu pravou skupinu, kterou hledáte. Příspěvky na Instagramu, které obsahují nejméně jeden hashtag mají o 12,6 procent větší oblibu než ty bez hashtagu. Posty s hashtagem a lokalizací mají oblibu větší o 79 procent. #synergyworldwide #zdravýživotnístyl #podnikatel #prácezdomova

Vybízíme Vás, abyste objevili výhody, které pro Vaše podnikání skýtá Instagram. Je to skvělý způsob, jak neomezeně představit Váš zdravý životní styl a příležitosti v Synergy, o které se chcete podělit s ostatními. Navíc plánujeme v nejbližších měsících akce na Instagramu!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us