Elite Honors ve středu pozornosti


S programem Elite Honors na plné obrátky budují členové týmu mocněji své podnikání pomocí jasných měsíčních cílů.

V květnu se 383 členů týmu v Evropě zakvalifikovalo do Elite Honors. To znamená, že se zaregistrovalo nejméně 383 nových distributorů a více než 1000 zákazníků dostalo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se zakvalifikovali do Elite Honors, už zjistili, že Elite Honors je model, který jim umožní vydělat a který je přesně to, co jejich podnikání chybělo.

Blahopřejeme všem těm, kteří dosáhli úspěchu s Elite Honors! Zde je několik postřehů od našich nejnověji zakvalifkovaných do Elite Honors, jak dosáhli úspěchu s tímto systémem:

Maria Corbetová, Irsko

Řečnění jí bylo dáno do vínku – Maria vždycky byla velmi přátelská a upovídaná. Poté, co se poprvé setkala s Synergy na začátku roku 2015, okamžitě začala tento dár používat. Spolu s Niamh O’Brienovou Maria pomohla napsat výukový manuál Synergy pro irský trh. Do dnešní doby se zakvalifikovala do Elite Honors už devětkrát, to je jeden s jejích největších úspěchů v naší společnosti!

Když jsem uslyšela v Římě o Elite Honors rozhodla jsem se pracovat tak, abych se zakvalifikovala až dvanáctkrát, říká. Zatím je vše dobré! Zbožňuji to, že díky Elite Honors jsem pořád soustředěna a kreativní.

Bylo vidět během rozhovoru, že Maria má Synergy a celý program Elite Honors opravdu ráda. Poté, co si vytyčila své cíle, vyjádřela ohromný vděk za své příležitosti a pustila se do práce, která jí umožnuje neustále se zlepšovat.

Jsem opravdu vděčná každému, kdo se stal členem týmu Synergy přede mnou, říká Maria. Vím, že to, co dělám teď  je jednodušší díky základům, jež byly položené pro mě, takže děkuji mockrát.

Kine Solbakkenová, Norsko

Aktivní životní styl byl vždycky důležitý pro Kine, která věnuje čas tréninku téměř každý den už skoro deset let. Když začala používat výrobky Synergy, rychle zjistila, že mají na ni dobrý vliv.

Měla jsem větší výdrž, více energie,  lepší dobu regenerace, zjistila jsem také, že mám výraznější svalový tonus, říká Kine.

Říká také, že skvělé se ji doporučuje výrobky Synergy protože je přesvědčena o výsoké kvalitě výrobků a programu Elite Honors.

Kine zakvalifikovala se do Elite Honors sedmkrát a pořád vidí, že tento program má dobrý vliv na její podnikání.

Mám ráda Elite Honors, říká Kine. Díky tomu snadně stanovím své cíle… To, abych byla kvalifikována do Elite Honors je pro mě minimální požadavek, nejenom cíl. To mě opravdu motivuje, abych se snážila zlepšit své výsledky.

Mihael Voglar, Slovinsko

Poté, co Mihael strávil několik měsíců bojem s vážnými zdravotními problémy a několika operacemi, konečně byl připraven začít žít svůj život. Když byl upozorněn na Synergy svým sponzorem Damjanem Korosec, rychle zjistil, že ta příležitost je vyjímečná.

Když  příležitost zaklepala na mé dveře byl jsem, naštěstí, dost chytrý, abych mohl reagovat a začít pracovat se Synergy, říká Mihael.

Teď, po krátké době, Mihael zakvalifikoval se do Elite Honors a také dosáhl úrovně Star. Plně věří v příležitost kterou Synergy poskytuje, stejně jako v kvalitu, kterou zárověň výrobky a lidé přinášejí do síťového marketingu.

Kdybych měl popsat Synergy pomocí jednoho slova, byla by to kvalita, říká. A kdybych mohl použít dvě slova, tak byli by to kvalitní lidé.

Ta doba, co ji Mihael strávil v Synergy, přinesla mu hodně radosti. Pokud ti to nedává radost, tak děláš něco špatně, říká.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us