Noví držitelé stupně Team Manager: Zdeněk a Martina Sládkovi


Předtím než se Zdeněk Sládek před 4 lety začal zabývat síťovým marketingem, vlastnil firmu na výrobu leteckých motorů a letadel. Poté se zcela věnoval síťovému marketingu a v srpnu 2015 se připojil k Synergy. V této krátké době Sládkovi dosáhli neuvěřitelný úspěch a naposledy se jim podařilo získat stupeň Team Manager.

Od začátku svého podnikání Zdeněk a Martina Sládkovi poznali celé vedení a skvělé lídry jako David Johnston a Mark Comer. Netrvalo dlouho a Zdeněk a Martina Sládkovi poznali, že tito lídři jsou podivuhodní lidé, kteří mají velké nadání a jsou firmě velmi oddaní.

Zdeněk Sládek k tomu dodává: „Oni prostě co řekli, to se stalo, co slíbili, to dodrželi a to je pro nás závazek a důkaz obrovského kreditu firmy Synergy.”

Na cestě k dosažení úrovně Team Manager si Zdeněk a Martina Sládkovi uvědomili, že jsou součástí něčeho většího a že to je teprve začátek.

“Team Manager je pouze malý stupínek na dlouhé cestě v Synergy WorldWide, tento úspěch by nemohl vzniknout bez výjimečného teamu,” říká Zdeněk Sládek, “slovo team je pro nás s Martinkou víc než cokoli.”

S pomocí lidí okolo nich a rovněž s příležitostmi, které skýtá Synergy, Sládkovi  vědí, jaké dědictví chtějí zanechat. “Náš důvod je pomáhat lidem, pomáhat měnit svět k lepšímu a dotýkat se jednotlivých osudů lidí” říká Zdeněk Sládek.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us