Elite Honors Naše Tipy Pro Vás


S programem Elite Honors na plné obrátky budují členové týmu mocněji své podnikání pomocí jasných měsíčních cílů.

V květnu se 383 členů týmu v Evropě zakvalifikovalo do Elite Honors. To znamená, že se zaregistrovalo nejméně 383 nových distributorů a více než 1000 zákazníků dostalo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se zakvalifikovali do Elite Honors, už zjistili, že Elite Honors je model, který jim umožní vydělat a který je přesně to, co jejich podnikání chybělo.

Blahopřejeme všem těm, kteří dosáhli úspěchu s Elite Honors! Zde je několik postřehů od našich nejnověji zakvalifkovaných do Elite Honors, jak dosáhli úspěchu s tímto systémem:

Mgr. Augustine Schlacková, Rakousko
10x zakvalifikovaná do Elite Honors

Mgr. Augustine Schlacková chápe, že kladné hodnoty jako čest, bezúhonnost a upřímnost by měly být hnací silou každého podnikání. Tím, že se zakvalifikovala do Elite Honors 10 měsíců za sebou, ukazuje, jak vážně přistupuje k těmto vlastnostem.

“Elite Honors je skvělé”, říká Mgr. Schlacková. “Dává to podnět, abych těžce pracovala a dále ztělesňovala hodnoty Synergy jako člen týmu.”

Mgr. Augustine Schlacková dosud zaznamenala se Synergy mnoho úspěchů. Důvěřuje obdivuhodnému týmu lidí, kteří s ní pracují a pomáhají jí stát se lepším člověkem. Když hovoří o Synergy, vždy jen v dobrém.

“V Synergy se dobře pracuje, jsou možnosti růstu a líbí se mi, že výrobky jsou kvalitní”, říká magistra Schlacková. “Díky tomu všemu mohu úspěšně podnikat!”

Malin Höglundová, Švédsko
7x zakvalifikovaná do Elite Honors

Malin Höglundová se zakvalifikovala do Elite Honors 7x a dokázala tak, že pro ni není nic mimořádného, že těžce pracuje, a o Synergy a Elite Honors club může říci jen to nejlepší. Pracuje vytrvale od listopadu 2015, kdy začala své podnikání se Synergy.

Jako aktivní matka tří dětí Malin Höglundová miluje trávit čas se svou rodinou, ale také ráda běhá a vaří. Nabitý soukromý život ji ovšem nemůže zastavit, aby si nedávala cíle i v profesní kariéře.

“Elite Honors poskytuje velice snadný způsob, jak budovat své podnikání”, říká Malin Höglundová. “Ujišťuji se, že mám plán na každý měsíc a kvůli tomu jsem schopná soustavně dosahovat Elite Honors.”

V budoucnu chce Malin Höglundová pokračovat v plnění profesních cílů se Synergy a těší se, že poroste spolu s firmou.

Radka Weedenová, Velká Británie
6x zakvalifikovaná do Elite Honors

Když se Radka Weedenová před několika lety připojila k Synergy, ihned si uvědomila, že se stala součástí něčeho velkolepého.

Od té doby, co se Radka Weedenová připojila k Synergy, zakvalifikovala se 6x do Elite Honors a nic nenasvědčuje tomu, že by nyní měla přestat. Věří, že soustavnost a nadšení je důležité v každém podnikání a stejně tak tomu je i v Synergy. Radka Weedenová se cítí čím dál tím lépe v síťovém marketingu, obzvláště při kontaktu s lidmi. Její sebedůvěra vždy vzroste, když se jí podaří zakvalifikovat do Elite Honors.

“Na Elite Honors se mi líbí to, že se soustředíte na dosažení cíle každý měsíc při pomoci členů týmu, kteří dělají to samé”, říká Radka Weedenová.

Díky výsledkům, přehlednosti a výjimečné kvalitě Synergy Radka Weedenová je nadšená více, než kdykoli předtím, že pomáhá jiným žít zdravější a šťastnější život.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us