5 Nových Pearl Executive v červnu!


V posledních čtyřech měsících pět členů týmu z Jižní Koreje dosáhlo úroveň Pearl Executive a již jsou odhodláni získat stupeň Emerald Executive. Každý z této pětice členů týmu má jedinečný příběh a dovednosti a to jim umožňuje být tak úspěšný v Synergy WorldWide.

Níže Vám představujeme naše nejnovější Pearl Executive:

Chan Woo Kim, Pearl Executive

Předtím, než se přidal k Synergy, Chan Woo Kim úspěšně pracoval v síťovém marketingu ve firmě, ale to skončilo kvůli nedostatku času. Ovšem i přes náhlý konec jeho podnikání, stále věřil ve vizi síťového marketingu. Když objevil Synergy, vše se mu zalíbilo, včetně korejského systému Eagles a jeho obětavého sponzora.

“Pearl Executive je jen začátek”, říká Chan Woo Kim. “Vím, kolik toho mohu dokázat se systémem Eagles. Chci být líder Synergy, který je skromný, seriózní  a úspěšný.”

Joon Seok Jang, Pearl Executive

Joon Seok Jang přišel do Synergy s velkými zkušenostmi v síťovém marketingu. Byl vrcholným lídrem jiné společnosti, ale zaujala ho vize Synergy WorldWide. Opustil starou firmu, byl velmi uchvácený budoucností Synergy a myšlenkou, čím by mohl přispět.  Joon Seok Jang jde za svými cíli a doufá, že bude dlouho součástí Synergy.

Hyun Sook Lee’ová, Pearl Executive

Hyun Sook Lee’ová je velice úspěšná pojišťovací agentka, ale nemá potíže ani s prodejem. Ovšem  odměny, které získává ze svého podnikání se Synergy na částečný úvazek, jsou pobídkou, aby investovala více a více času i mimo svou pojišťovací kancelář.

Vždy klade důraz na význam týmové práce, Hyun Sook Lee’ová říká: „Bez týmové práce bych se nemohla stát executive. Dosáhla jsem tohoto stupně díky podpoře mnoha lidí. Vím, že jim musím pomáhat, protože jen tak oni pomohou mně.“

Seung Kyu Shin, Pearl Executive

Seung Kyu Shin pracoval v rodinné inženýrské firmě, když si uvědomil, že síťový marketing je příležitost, kterou si nemůže nechat ujít. Jeho první podnikání se síťovým marketingem nevyšlo, ale nevzdával to. Chtěl najít společnost, která by naplnila jeho sny.

“Potkal jsem mého osobního sponzora díky Synergy a ta mi dala druhou šanci”, říká Seung Kyu Shin. “Chci mnohokrát poděkovat Yun Tae Hwangovi, který rozvinul systém Eagles, a mému sponzorovi Young Ok Parkové. Právě proto, co pro mě udělali, chci být i nadále úspěšný a stát se velkým lídrem.”

Young Soon Parková, Pearl Executive

Young Soon Parková byla vrcholný lídrem společnosti pracující v síťovém marketingu v Koreji, dokud jednoho dne firma nezavřela korejskou pobočku. Osm let tvrdé práce tak během jednoho dne přišlo vniveč. Po setkání s Yun Tae Hwangem se Young Soon Parková přidala k Synergy. Pomocí systému Eagles a rad od Yun Tae Hwanga začalo její podnikání rychle růst. Je vděčná, že ji síťový marketing přivedl tam, kde je právě teď.

“Chtěla bych poděkovat mé rodině, že mě podporovala, a také bych chtěla poděkovat Yun Tae Hwangovi za to, že mi vždy pomáhal”, vypráví Young Soon Parková. “Chci dávat stejnou podporu i mým partnerům.”

KLIKNĚTE ZDE, pokud se chcete dozvědět, kolik executive dnes pracuje na celém světě.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us