NOVÝ TEAM DIRECTOR: STEFAN DÖRFLER


Brzy po získání svého vysokoškolského diplomu v roce 2014 Stefan Dörfler z Rakouska zahájil práci v síťovém marketingu. Čím víc se dozvídal o tomto modelu podnikání, tím více byl zafascinovaný. Uvědomil si, že jeho potenciál v síťovém marketingu je neomezený a zalíbila se mu myšlenka, že by mohl podnikat se svými přáteli. Je jedním z nejmladších Team Directorů v Synergy Europe.

Poprvé se setkal se Synergy WorldWide při prezentaci, která se zaměřovala na závazky společnosti ohledně kvality. Tehdy nevěděl, že se jedná o síťový marketing, ale zaujalo ho, že členové týmu mají společný zájem na zlepšení zdraví po celém světě a tento zájem je důležitější než provize. Uznal, že tak by to mělo být.

Zatímco na začátku si Stefan Dörfler nebyl jistý, jaký úspěch mu přinese síťový marketing, brzy překonal svá vlastní očekávání a uvědomil si, že se Synergy může dokázat velké věci. Stefan Dörfler vždy považoval za důležité pomáhat lidem ve svém okolí, včetně jeho rodiny, přátel a známých, a protože to dělal každý den pomocí výrobků Synergy a možností, které mu skýtá podnikání se Synergy, má nebývalé úspěchy.

Od té doby, co objevil síťový marketing, Stefan Dörfler absolvoval trénink “duševního trenéra” a ví, že tento trénink mu pomáhá zvládnout podnikání se Synergy každý den. Je rád, že jeho podnikání se Synergy mu dovoluje vzít si volno bez toho, že by se to odrazilo na jeho penězích. Je šťastný, že je Team Director v Synergy WorldWide a řekl, že v žádném případě na tomto stupni neskončí.

“Nevím o žádné jiné oblasti podnikání, kde by více ocenili můj výkon”, říká Stefan Dörfler. “Je příjemné vědět, že moje práce není nadarmo.”

Stefan Dörfler doufá, že ukáže svým vrstevníků, že můžete být mladí a být vzorem. Věří, že věk je jen číslo, které by nemělo mít vliv na to, co děláte. Naopak lidé si musí pamatovat, že jsou strůjci svého osudu bez ohledu na životní etapu, ve které se právě nachází.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us