Duben 2016 uznání

středa, května 11, 2016



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v dubnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


Ohodnocení v dubnu  


TEAM ELITE


Anna-maija & Hannu Kreivi (Finsko)
Teri Rigby (Velká Británie)

TEAM DIRECTOR


Vanhus & Perheapu Martikainen (Finsko)

TEAM MANAGER


Werner Gaisch (Rakousko)
Sari Pulkka (Finsko)

TEAM LEADER


Alexandra Gaisch (Rakousko)
Eveline Frank (Rakousko)
Maria Gleissner (Rakousko)
Hilkka & Eero Saukko (Finsko)
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finsko)
Halina Wysocka (Polsko)
Andreja Gnidovec (Slovinsko)

GOLD


Alexandra Gaisch (Rakousko)
Eveline Frank (Rakousko)
Maria Gleissner (Rakousko)
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finsko)
Jonathan Burgess (Velká Británie)
Marlene Williams (Velká Británie)

SILVER


Karl Gleissner (Rakousko)
Alexandra Gaisch (Rakousko)
Tommi & Katja Kreivi (Finsko)
Nina Tapojärvi (Finsko)
Rainer Schwitalski (Německo)
Morten Sand (Norsko)
Jolanta Walas (Polsko)
Jonathan Burgess (Velká Británie)
Marlene Williams (Velká Británie)
Sue And Matt Thomas (Velká Británie)
Sarah Andrews (Velká Británie)

BRONZE


Karl Gleissner (Rakousko)
Hermann Staudinger (Rakousko)
Heidemaria Feyertag (Rakousko)
Marcela Turonova (Česká republika)
Johanna Ala-mattinen (Finsko)
Riitta Markkanen (Finsko)
Nina Tapojärvi (Finsko)
Jaana Afflekt (Finsko)
Maiju E Jokitalo (Finsko)
Kine Solbakken (Norsko)
Kazimiera Nowak (Polsko)
Honorata Wasielewska (Polsko)
Jolanta Majkutewicz (Polsko)
Rebecca Winters (Velká Británie)
Kim & Terry Briggs (Velká Británie)
Vivienne Talsmat (Velká Británie)
Sue & Matt Thomas (Velká Británie)
Emma Elizabeth Whitnall (Velká Británie)
Hannah Johnson (Velká Británie)
Jake White (Velká Británie)
Malcolm Ford (Velká Británie)
Julie Dalton (Velká Británie)
Patricia Lee (Velká Británie)

STAR


Theresia Bobovnik (Rakousko)
Hildegard Stepke (Rakousko)
Karl Gleissner (Rakousko)
Hermann Staudinger (Rakousko)
Faustmann Moebelmanufaktur (Rakousko)
Silvia Rossmann (Rakousko)
Dieter Dachauer (Rakousko)
Dorothea Giessauf (Rakousko)
Jutta Schifferl (Rakousko)
Manuela Graf (Rakousko)
Theresia Sudy (Rakousko)
Karl Kriendlhofer (Rakousko)
Roli Zinke (Rakousko)
Alexandra Spanbloechl (Rakousko)
Patrick Degold (Rakousko)
Otto Harrer (Rakousko)
Gabriele Kendlbacher (Rakousko)
Eva Sternecker (Rakousko)
Heidemaria Feyertag (Rakousko)
Judith Trethan (Rakousko)
Cornelia Eibel-haberfellner (Rakousko)
Peter Decker (Rakousko)
Michaela Trombiková (Česká republika)
Marek Rataj (Česká republika)
Paula Karjalainen (Finsko)
Elma Rautio (Finsko)
Tauno Myllyoja (Finsko)
Aila & Leo Leppänen (Finsko)
Aimo Haukipuro (Finsko)
Ralf & Benita Hellström (Finsko)
Irja Hannila (Finsko)
Jaana Ylen-hurme (Finsko)
Anne Kankaanranta (Finsko)
Josef Hoermann (Německo)
Aubrey Claffey (Irsko)
Valeria Cimmino (Itálie)
Domenico Scopinaro (Itálie)
Emanuela  Corsini (Itálie)
Tove Liabø (Norsko)
Helseriket Spa & Velvære Jagedal (Norsko)
Selina Loovik (Norsko)
Aud Inger Kristiansen (Norsko)
Ellef Severinsen (Norsko)
Ewa Kamańczyk (Polsko)
Seweryn Świniarski (Polsko)
Elzbieta Bakuła (Polsko)
Zdzisław Zarzycki (Polsko)
Henryk Grygorcewicz (Polsko)
Łukasz Walas (Polsko)
Aldona Klepacz (Polsko)
Jolanta Jabłońska (Polsko)
Honorata Walas (Polsko)
Jorma Lähde (Španělsko)
Mikaela Bylund (Švédsko)
Alastair Bews (Velká Británie)
Rebecca Winters (Velká Británie)
Kim & Terry Briggs (Velká Británie)
Vivienne Talsmat (Velká Británie)
Laura Scimeca (Velká Británie)
Emma Elizabeth Whitnall (Velká Británie)
Kerry Madgwick (Velká Británie)
Gill Barham (Velká Británie)
Angie Watson (Velká Británie)
James Thomas (Velká Británie)
Jake White (Velká Británie)
Nicola Shevket (Velká Británie)
Vicky Farmer (Velká Británie)
Emma Hendrie (Velká Británie)
Malcolm Ford (Velká Británie)
Julie Dalton (Velká Británie)
Jane Sedgley Lesley Anwar (Velká Británie)
Terry & Eric Bosshard (Velká Británie)
Frank O'donnell (Velká Británie)
Bernadette O'reilly (Velká Británie)
Monica Gallen (Velká Británie)

Nejlepší sponzoři v dubnu

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

Nina Tapojärvi (Finsko) - 8
Teri Rigby (Velká Británie) - 7
Morten Sand (Norsko) - 7
Hilkka & Eero Saukko (Finsko) - 7
Eija H & Veli P Hänninen (Finsko) - 7
Marlene Williams (Velká Británie) - 7
Bernadette O'Reilly (Velká Británie) - 6
Marianne Hofer (Rakousko) - 6
Frank O'Donnell (Velká Británie) - 6
Sue & Matt Thomas (Velká Británie) - 6
Christine Herrmann (Německo) - 6
Nicola Shevket (Velká Británie) - 6
Marku & Eija Kvist (Španělsko) - 5
Eduard Bobovnik (Rakousko) - 5
MV LIFE CZECH S.R.O (Česká republika) - 5
Malcom Ford (Velká Británie) - 5
Kristina & Kalevi Niskanen (Finsko) - 4
Gianluca Daneri (Itálie) - 4
Renate Zagorsek (Rakousko) - 4
Jacek & Marta Cieślik (Polsko) - 4
Eva Sternecker (Rakousko) - 4
Heidemaria Feyertag (Rakousko) - 4
Juhani & Kaisa (Finsko) - 4
Rebecca Winters (Velká Británie) - 4
Gianluigi Genoni (Itálie) - 4
Milla Hirvonen (Finsko) - 4
Jake White (Velká Británie) - 4
Anna-Maija Ja Hannu  Kreivi (Finsko) - 4
Jonathan Burgess (Velká Británie) – 4


Vrcholní tvůrci týmu v dubnu
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně 

Anna-Maija Ja Hannu  Kreivi (Finsko) - 12
Helmut Jelinek (Rakousko) - 11
Werner Gaisch (Rakousko) - 10
Ana Vajda-Friess (Rakousko) - 10
Teri Rigby (Velká Británie) - 10
Roman Tanzler (Rakousko) - 8
Martin Østvang (Norsko) - 7
Mervi & Janne Korkeakangas (Finsko) - 7
Heliodor Neumeister (Rakousko) - 7
Rebecca Winters (Velká Británie) - 7
Ludwig Kalina (Rakousko) - 5
Teresa Karczmarczyk (Polsko) - 5
Sari Pulkka (Finsko) - 5
Maria Gleissner (Rakousko) - 5
Jonathan Burgess (Velká Británie) - 4
 Eric & Kati Gammals (Finsko) - 4
Keith Robinson (Velká Británie) - 4
Sylvia Furali (Norsko) - 4
Susanne Kupske (Německo) - 4
Karl Tappauf (Rakousko) - 4
Jolanta Walas (Polsko) - 4
Sabine Fruth (Rakousko) - 3
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finsko) - 3
Minna Rimpiläinen (Finsko) - 3
Anne Katrine Skilbreid (Norsko) - 3
Maurizio Biasci (Itálie) - 3
Claudia & Michael Ziemke-Wald (Německo) - 3
Juhani & Kaisa Pulkka (Finsko) - 3
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko) - 3
MV LIFE CZECH S.R.O (Česká republika) - 3
Maria Proskovits (Rakousko) - 3
Corinna Froewein (Rakousko) - 3
Hilkka & Eero Saukko (Finsko) - 3
Sue & Matt Thomas (Velká Británie) - 3
Markku Mäntyjärvi (Finsko) - 3
Hannelore Tanzler (Rakousko) - 3
Ajasta Parkkola (Finsko) - 3
Eduard Bobovnik (Rakousko) - 3

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.