Han Tae Hwang získal stupeň Triple Presidential


Han Tae Hwang z Jižní Koreje se připojil k držitelům stupně Triple Presidential Marku Comerovi a Yun Tae Hwangovi, který je zároveň jeho obchodním partner i bratr. Han Tae Hwang je třetím členem Synergy, který získal tento prestižní stupeň. Zaměstnanci Synergy a členové týmu z celého světa blahopřejí Han Tae Hwangovi k jeho nebývalému a epochálnímu úspěchu.

Ačkoliv Han Tae Hwang dosáhl neuvěřitelného úspěchu v Synergy, jeho cesta na vrchol byla trnitá. I když jeho starší bratr Yun Tae zažíval neuvěřitelné finanční úspěchy se Synergy, Han Tae slušně odmítal doporučení Yun Taa připojit se k Synergy každý den po tři měsíce. Přece jen se připravoval na zahraniční studia a neměl zájem o tuto příležitost k podnikání. To trvalo do té doby, než si Han Tae všiml, jak výrobky Synergy pomáhali jeho bratrovi a otci. Poté rychle změnil svou odpověď na nadšené “ano” a stal se členem týmu Synergy.

Během několika let si Han Tae Hwang všiml dramatické změny ve svém životě. Dříve finančně omezený student si začal užívat životní styl, který, jak se dříve domníval, dosáhne nejdříve za 20 let. Han Tae je obvzláště rád, že jeho nově získaný finanční status otevírá jeho rodině nové možnosti.
“Od té doby co jsem se připojil k Synergy, uvědomil jsem si, že radost z života spočívá v tom, co říká úsloví: Lepší je dávat, než přijímat”, říká.

V současnosti má Han Tae Hwang nejen dost peněz, aby se mohl postarat o svou rodinu, ale také hodně času, aby se jí mohl věnovat, a navíc získal zdraví.

“Je to výrazná změna”, vypráví Han tae Hwang. “Nejcennější dar, který jsem kdy dostal, je v první řadě má rodina a dále také Synergy.”

Han Tae Hwang dává dobrou radu těm, kteří se chtějí stát členem týmu Synergy: určete si cíle, buďte solidní, udržujte si dobrou náladu, snažte se a vždy myslete na lidi.

Zde se dozvíte více o Synergy Triple Presidentials.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us