NOVÝ TEAM DIRECTOR: MIRVA MARTIKAINENOVÁ


V rodině Mirvy Martikainenové se vyskytuje několik zdravotních problémů, které jsou důvodem, proč je pro ni péče o vlastní zdraví neobvykle důležitá. Chtěla pomoci své rodině se zdravotními problémy, než sama zestárne, a tehdy se začala zajímat o výrobky Synergy v listopadu 2011. Výrobky Synergy si ji rychle získaly, protože měly dobrý vliv na zdraví její rodiny.

Mirvy Martikainenová žije ve Finsku a je zdravotní sestrou a podnikatelkou. Díky své profesi Mirva Martikainenová ví, že výrobky Synergy jsou výjimečné a stojí si za nimi na 100%.

“Dosáhnutí úrovně Team Director je známka toho, že více a více lidí má dobré zkušenosti s produkty Synergy a výrobek užívají více”, říká Mirva Martikainenová.

Každý rok Mirva Martikainenová zanechává své dědictví tím, že podporuje různé organizace, včetně místní dětské nemocnice. Jak bude její podnikání se Synergy růst, Mirva Martikainenová plánuje navýšit své dary.

Mirva Martikainenová je hrdá na Synergy, protože není nic lepšího, než slyšet šťastné zákazníky a distributory, jak vypráví, jak jim pomohly výrobky Synergy. Těší se, co pro ni a její tým chystá budoucnost. Ví, že Synergy WorldWide razí cestu pro ideální zdraví.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us