Držitelé stupně Triple Presidential Executive promluví ve Vídni!


Když jsme říkali, že letošní Summit bude ten nejlepší v dějinách Synergy Europe, mysleli jsme to vážně. Chceme, aby to pro Vás byl nejlepší víkend, který jste kdy se Synergy WorldWide zažili. Proto jsme pozvali dva nejúspěšnější lídry - Triple Presidential Executive Yun Tae Hwanga z Jižní Koreje a Triple Presidential Executive Marka Comera.

Oba se stali poprvé v historii Synergy držiteli stupně Triple Presidential Executive. Jejich proslovy na stejném setkání jsou vzácným a neobyčejným zážitkem. Doufáme, že členové týmu tuto příležitost využijí. Toto neobvykle poutavé setkání bude pro Yun Tae Hwanga poprvé, kdy se zúčastní evropského Summitu!

Jejich vůdčí um a znalost podnikání v síťovém marketingu jsou nesrovnatelné. Pokud chcete získat finanční svobodu se Synergy WorldWide, tak Marek Comer, jak i Yun Tae Hwang jsou ty nevhodnější osoby, od kterých se můžete učit.

Přítomnost Marka Comera, jak i Yun Tae Hwanga na Summitu 2016 je pouze začátek řady skvělých mluvčích, které máme připraveny. Proto se tolik těšíme na září ve Vídni a doufáme, že Vás tam také uvidíme.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us