Únor 2015 April

pondělí, května 11, 2015


Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen april! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v april

Team Director
Heidi Kelbic (Team Director)

Team Manager
Brigitte Mayerhofer (Austria) Alois Proskovits (Austria) Manfred Kelbic (Austria) Stefan Doerfler (Austria) Maurizio Biasci (Italy)

Team Leader
Guenter Schramik (Austria) Jeurgen Stern (Austria) Giancarlo Genazzano (Italy) Corinna Froewein (Austria) Gerald Krampl (Austria)

Gold
Brigitte Mayerhofer (Austria)
Alois  Proskovits (Austria)
Marianne Idasdotter (Sweden)
Magdalena Handler (Austria)
Mary-janne Nystol (Norway)
Eija H Ja Veli P Hänninen (Finland)
Corinna Froewein (Austria)
Erika Huterer (Austria)
Mag Augustine Schlack (Austria)
Christian Petritsch (Austria)
Giancarlo Genazzano (Italy)
Juergen Stern (Austria)
Guenter Schramik (Austria)

Silver
Magdalena Handler (Austria)
Jarosław Swoboda (Poland)
Piroska Baumgartner (Austria)
Melissa Kelbic (Austria)
Corinna Froewein (Austria)
Mag Augustine Schlack (Austria)
Juergen Stern (Austria)
Guenter Schramik (Austria)
Ing. Heinz Peter Ludwig (Austria)

Bronze
Agata  Barzal (Norway)
Wim Wolffers (Netherlands)
John Pereira Rebola (Netherlands)
Heljä Kaipio (Finland)
Brigitta Mittermayr (Austria)
Torgunn Grimstad (Norway)
 Tmi Karhupale (Finland)
Maria Victoria Rovira Juan Luis Catalayud (Spain)
Piroska Baumgartner (Austria)
Ursula Rodler (Austria)
Eivind Skjerven (Norway)
Emelie Wallin (Sweden)
Herta Karner (Austria)
Tuula Lepistö (Finland)
Birthe Hjertholm (Norway)
Martina Lipp (Austria)
Uros Zajc (Slovenia)
Mirja-liisa Vuokila (Finland)
Brigitte Winkler (Austria)
Tanya Krampl (Austria)
Hubert Kattnig (Austria)
Marianne Rechberger (Austria)
Hege Mari Finnanger (Norway)
 Alli Ja Jani Hintsala (Finland)
Jana Haidner (Austria)
Jaroslaw Wasik (Poland)
Dawid Sojka (Poland)
Thomas Dudescheck (Austria)
Ewald Huterer (Austria)
Walter Bittesnich (Austria)
Jan-erik Furulund (Norway)
Thor Stang (Norway)
Francesco Ciaccia (Italy)
Marco Biagioni (Italy)
Sonja Daniel (Austria)
Steffanie Bittesnich (Austria)
Marit Sunde (Denmark)
Juergen Stern (Austria)
Guenter Schramik (Austria)
Ing. Heinz Peter Ludwig (Austria)
Herbert Faschauner (Austria)
Christine Leitgeb (Austria)
Waltraud Karner (Austria)

Star
Helene Oevergaard (Norway)
Wim Wolffers (Netherlands)
Brigitta Mittermayr (Austria)
Heikki  Ruha (Finland)
Torgunn Grimstad (Norway)
 Tmi Karhupale (Finland)
Bernt Rasmus Sødal Pedersen (Norway)
Erna Nitzlader (Austria)
Mirosław Lewy (Poland)
Kimmo Manninen (Finland)
Gerd Heldal (Spain)
Agata Skorupko (Germany)
Cornelia Samselnig (Austria)
Ursula Rodler (Austria)
Tuija Parkkonen (Finland)
Manfred Mueller (Germany)
Asenata Brdar (Slovenia)
Tamara Mckenzie (United Kingdom)
Halina Ryszkowska (Poland)
Ernst Kobald (Austria)
Karl Pfaffeneder (Austria)
Herta Karner (Austria)
Michał Rebeczko (Poland)
Eva Granlund (Sweden)
Ulla  Poulsen (Denmark)
Terho Tölli (Finland)
Gary & Karen Davy (United Kingdom)
Wolfgang Tengler (Austria)
Franz Boecksteiner (Austria)
Brigitte Winkler (Austria)
Arja Kallioranta (Finland)
Darko Lovrecic (Slovenia)
Gerlinde Lenz (Austria)
Marianne Rechberger (Austria)
Sypytkowski-sport Andrzej Sypytkowski (Poland)
Laura Sansovini (Italy)
Weronika Bienioszek (Poland)
Monika Seidl (Austria)
Christoph Schwarz-requat (Austria)
Gun Hatterud Nybo (Norway)
Solveig Strand (Norway)
Ulla Mattfolk (Finland)
Guenter Genner (Austria)
Alessandra Siboni (Italy)
Dawid Sojka (Poland)
Helvi Järvilä (Finland)
Thomas Dudescheck (Austria)
Ewald Huterer (Austria)
Walter Bittesnich (Austria)
Onerva Jussila  (Finland)
Ellinor Opsal (Norway)
Guenther Sepp (Italy)
Roar Stang (Norway)
Sonja Daniel (Austria)
Steffanie Bittesnich (Austria)
Arnold Moser (Austria)
 Ann-elin, Jens, Sekkeseter, Andersson (Sweden)
Johnanna Egger (Austria)
John Mccabe (Ireland)
Sieglinde Hollauf (Austria)
Oscar Martinez Cuadros (Spain)
Gianluca Daneri (Italy)
Jona Mary Riberal Vergara (Italy)
Piotr Kloch (Poland)
Juergen Stern (Austria)
Alessandro Chiarucci (Italy)
Erantissen Lonnie Nielsen (Denmark)
Amza Mehmedov (Germany)
Gertrude Stinig (Austria)
Guenter Schramik (Austria)
Ing. Heinz Peter Ludwig (Austria)
Doris Zangl (Austria)
Tina Fleming (Ireland)
Daniel Wolfgang (Austria)
Herbert Faschauner (Austria)
Christine Leitgeb (Austria)
Stefan Franz (Austria)
Waltraud Karner (Austria)
Dr. Cora Klug (Austria)
Dr. Judith Weiner (Austria)
Ingrid Mast (Austria)
Bente Sølvberg (Norway)


*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku april 2015

Nejlepší naboráří v april
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 25
Manfred Kelbic (Austria) - 14
Corinna Froewein (Austria) - 13
Helmut Jelinek (Austria) - 10
Alois Proskovits (Austria) - 8
Ana Vajda-Friess (Austria) - 7
Dawid Sojka (Poland) - 7
Juergen Stern (Austria) - 6
Thine Isdahl (Norway) - 6
Kari Mattila (Finland) - 5
Knut-Einar Soberg (Norway) - 5
John McCabe (Ireland) - 5
Weronika Bienioszek (Poland) - 5
Ludwig Kalina (Austria) - 5
Olav Hindseth (Norway) - 5
Ing. Heinz Peter Ludwig (Austria) - 5
Jan-Erik Furulund (Norway) - 4
Ann-Elin Sekkeseter & Jens Andersson (Sweden) - 4
Anne Vainionpää (Finland) - 4
Giancarlo Genazzano (Italy) - 4
Karen & Gary Davies (United Kingdom) - 4
Gianluca Daneri (Italy) - 4
Ida Borrestad Eriksen (Norway) - 4
Thomas Dudeschek (Austria) - 4
Team EBALI (Slovenia) - 4
Ada Murphy (Ireland) - 4
TMI KArhupale (Finland) - 4

Top Týmoví Bildři v april 
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 10
Alois Proskovits (Austria) - 13
Manfred Kelbic (Austria) - 12
Helmut Jelinek (Austria) - 8
Sabine Feitl (Austria) - 5
Maria i Marek Amrosz (Poland) - 5
Christian Petritsch (Austria) - 4
Margit Haidner (Austria) - 4
Maria Proskovits (Austria) - 4
Corinna Froewein (Austria) - 3
Guenter Schramik (Austria) - 3
Maurizio Biasci (Italy) - 3
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norway) - 3

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.