Trénování jízdy na horském kole s produkty Synergy

Oskar Macuk je 21-letý profesionální jezdec na horském kole - pochází ze Szczecina a je odvážlivec a Synergy nadšenec. Pokud se náhodou zúčastnite závodu na horském kole v Polsku nebo v okolních zemích, potkate s největší pravděpodobností Oskara, který bude dělat nekonečné backflipy a barspiny v kalhotách se vzorem zebry. Budete se ptát co přidává energii jeho výkonu? ProArgi-9 + a E9, abychom pojmenovali alespoň některé.

"Produkty Synergy jsou důležitou součástí mého tréninku, protože mi pomahají posunout moje sportovní limity," řekl Oscar.

Oskar je nejlépe známý pro svou nenasytnou touhu po adrenalinu a pro kaskadérské kousky, ale je také oddaný student. Studuje fyzioterapie a je fanoušek klasického rocku, který sní o cestování po světě,  a zároveň o soutěžení v jízdě na  horském kole.

Oskar žije dle slov Dalai Lamy: "Abychom mohli provést pozitivní akce teprve musíme rozvíjet pozitivní vizi," která jsou v souladu také s hodnotami Synergy.

Jsme poctěni, že talentovaní a inspirující atleti jako Oskar přidávají produkty Synergy k jejich tréninkové rutině. Nemůžeme se  dočkat, až uvidíme další Oskarovy kaskadérské kousky!
CONVERSATION

Instagram

Follow Us