Mistr lehké atletiky a hvězda běžecké dráhy se spoléhá na Systém V3


Když setkáte sedmdesátiletého Johna McDermotta se pravděpodobně dozvíte, že je Členem týmu Synergy a že je původem z Irska. To, co neodhadnete je, že John, je pravděpodobně schopen běžet rychleji než Vy.

V současné době je držitelem několika irských a britských rekordů na trati 200 metrů a 300 metrů s překážkami, na soutěžích halových a v terénu. Tyto rekordy nebyly dosažený před padesáti lety, jak jste se mohli domnívat. Tyto rekordy byly dosažený během posledních několika let. Loni k tomuto rostoucímu seznamu vyznamenaní John přidal také mezinárodní, včetně zlaté medaili na 300 metrů s překážkami, stříbrné medaili na 400 metrů a bronzové medaili v desetiboji na Halových
Mistrovstvích Světa v Budapešti.

Soutěží s ostatními běžeckými veterány  ve věku kolem 70-74 let a je jedním z nejlepších běžců v této věkové kategorii. Ze všech na světě výrobků, které by mu pomohly udržet sportovní odolnost John miluje a spoléhá výhradně na systému V3 od Synergy – ProArgi-9+, Mistify and Phytolife.

„V atletice pro mistry-seniory ve mnohém větší míře jde o zdraví a dobrou náladu než v případě mladých atletů. Štěstí a geny hrají, samozřejmě, převládající roli v držení kondice a uniknutí úrazů a proto si velice cením toho, že jsem schopen dělat, co dělám” říká.

Nicméně kromě štěstí je třeba mimořádného nadšení pro sport a také dlouhých hodin tréninku aby John zachoval odolnost na nejvyšší úrovni. A právě proto se John spoléhá na systém V3 od Synergy, který mu pomáhá maximalizovat účinnost jeho námahy během tréninku.

„Skutečně věřím, že výrobky Synergy mají podstatný vliv na zlepšení mé výživy, úrovně výkonů a celkového zdravotního stavu. Moje dieta a běžné tréninky mi pomáhají porazit soupeře, kteří ještě před několika lety byli rychlejší než jsem byl já” říká John.

Letos John je připraven se zúčastnit Mistrovství  Světa Veteránů v Lyonu ve Francii, kde bude soupeřit v desetiboji, v běhu na 300 metrů s překážkami a v běhu na 400 metrů.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us