Synergy po osmé získavá cenu „Healthiest company” pro nejzdravější společnost

Interactive Health každý rok zkoumá fyzické zdraví zaměstnanců zhruba 2000 společností po celých Spojených státech. Zaměstnanci Synergy WorldWide, spolu se zaměstnanci Nature´s Sunshine se nachází mezí nimi.

Už po osmé Interactive Health zařadilo Synergy a NSP mezi nejzdravější společnosti Ameriky v roce 2014. Méně než 8%, z dvou tisíc společností, které prošly testy Interactive Health, získalo tento titul a jenom jedna společnost, za celá léta působení Interactive Health získala tento titul osmkrát za sebou.

Synergy WorldWide si váží zdraví svých zákazníků jako nejvyšší hodnoty a dělá to, co hlásá. Korporační rodina Synergy je složena s jedinců, kteří neustále hodnotí a zlepšují své zdraví. V poslední době zaměstnanci Synergy se spojili aby společně bojovali o menší hmotnost pomocí systému SLMSmart a podařilo se jim. Každý rok zaměstnanci se angažují do různorodých programů řízených společností, což jim pomáhá dělat vědomá rozhodnutí ohledně diety a udržuje jejich aktivitu. Kromě toho, výrobky Synergy jsou částí každodenního jídelničku zaměstnanců Synergy a jsou uznávaný za základ optimalizace zdraví.

Zdraví zaměstnanci je to kreativní, silní a produktivní pracovní síla. Cílem Synergy je ustanovit vzor zdraví a zanechat svůj vzkaz i v teto oblasti.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us