Představujeme summit 2014 ve španělské Barceloně!

Zvýhodněná nabídka registrace v předstihu (early bird) je již k dispozici


Nechť fiesta započne! Summit 2014 v Barceloně ve Španělsku bude možná nejpamátnější událostí Synergy WorldWide, která se uskuteční v Evropě.

KLEPNUTÍM SEM se dostanete na nedávno publikované webové stránky o summitu. Zde najdete odpovědi na všechny své otázky ohledně summitu 2014.

Early bird registrace je dostupná již NYNÍ za nízkou cenu 59 EUR.


Využijte této zvýhodněné cenové nabídky za registraci v předstihu, než cena stoupne 1. března na 79 EUR!

V Synergy máme všichni opravdovou radost, že se setkáme s našimi evropskými týmy právě v Barceloně – městě s podmanivým uměním, architekturou a historií. Toto podnikavé město je skvělým místem pro oslavu cílů, jichž týmy Synergy dosáhnou v roce 2014. Ať vám velkolepost tohoto starobylého města vdechne inspiraci pro další pokroky ve vašem podnikání, nové nápady a perspektivy.

Summit 2014 se bude konat v Palau de Congressos de Catalunya, symbolu barcelonské současné architektury, který byl navržen tak, aby byl osvětlen přirozeným denním světlem. Tato výrazná stavba získala v roce 2001 Národní cenu za architekturu a koná se v ní celá řada luxusních společenských událostí ve Španělsku. V Palau de Congressos budou mít účastníci summitu Synergy příležitost ochutnat pochoutky ze španělské kuchyně a užijí si místní zábavu. Získají cenné poznatky od talentovaných lídrů Synergy Europe a od manažerů společností. Všichni, kteří postoupí v žebříčku na vyšší pozici, se dočkají zaslouženého ocenění a potlesku za dosažené výsledky. Ti, kteří postoupili na nejvyšší příčky a noví členové Million Dollar Club budou individuálně oceněni a přijmou gratulace. Nenechte si ujít cenné novinky, které budou na této akci představeny!

Ne nadarmo je summit nejočekávanější událostí roku. V Synergy není nic významnějšího, než oslava postupu na vyšší pozice. Váš osobní růst i růst vašeho podnikání je důvodem, proč je skupina Synergy tak úspěšná. Summit je zde pro vás – udělejte si čas na Barcelonu 2014!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us