Nový viceprezident pro Asii a Tichomoří

Synergy WorldWide s radostí oznamuje, že Fredrik Widell se připojil k našemu manažerskému týmu jako nový viceprezident a generální ředitel pobočky Synergy Asia-Pacific. Na této pozici bude pan Widell odpovědný za veškerou činnost společnosti na trzích v Asii a Tichomoří a bude přímo odpovědný prezidentovi Synergy Danu Normanovi.

„Jsem velmi rád, že mám Fredrika ve svém týmu“, řekl Norman. „Má ideální kombinaci zkušeností a dovedností, aby pomohl těmto novým trhům dosáhnout na novou úroveň růstu. Je skvělé, že ho máme v manažerském týmu Synergy“.

O Fredriku Widellovi

Kariéra pana Widella zahrnuje dlouholeté zkušenosti na pozici ředitele pro rozvoj obchodu ve společnosti 7/11 Nordic. Na tuto pozici pan Widell navázal funkcí viceprezidenta a ředitele pro trhy v Asii a Tichomoří ve velké společnosti síťového marketingu se sídlem mimo Švédsko. Během svého působení na této pozici dokázal na asijských trzích nastartovat významný růst. Své vzdělání získal v oboru Správa podnikání (bakalářský stupeň) a Mezinárodní řízení podniku na Schiller International University v Londýně.

Pan Widell velmi obdivuje a respektuje kulturu Asie a potenciální příležitosti, které se v této oblasti nachází. Počátkem roku 2004 získal rozsáhlé pracovní zkušenosti v jihoasijských zemích, jako je Indonésie, Indie, Vietnam a Srí Lanka. V roce 2011 se jeho odpovědnost a pracovní povinnosti rozšířily do asijsko-tichomořské oblasti. Pan Widell bude usilovat o nastartování a řízení růstu společnosti Synergy v této strategické geografické lokalitě.

Znovu zdůrazňujeme, že jsme velmi rádi, že máme takto talentovaného a zkušeného člověka ve svém manažerském týmu. Těšíme se, že brzy zaznamenáme jeho přínos k urychlení úspěchu našich členů týmu i celé společnosti.

Nová kancelář managementu, oblast Asie a Tichomoří

V centrální obchodní oblasti Bangkoku v Thajsku začala fungovat nová kancelář managementu společnosti Synergy WorldWide pro Asii. Tato kancelář se nachází v 10. poschodí Emporium Tower a na výběr jejích zaměstnanců dohlíží viceprezident Frederik Widell.

Adresa: 622 Floor 10, Emporium Tower
Sukhumvit Rd., Klongton
Klontoey, Bangkok 10110 Thailand

Telefon do kanceláře: 622.664.8338
Fax do kanceláře: 662.664.8339


CONVERSATION

Instagram

Follow Us