Říjen 2013 Uznání

pondělí, listopadu 11, 2013

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen říjen! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v říjen

Team Director
Arja Tolvanen (Finland)

Team Manager
Marlis Hoffman (Germany)
Turid Jacobsen (Norway)
Michał i Aldona Mosiejko (Poland)
Alternativmedicinskapraktiken I Örebro Hb (Sweden)
Liisa Jalonen (Finland)

Team Leader
Anne Grete Solhaug (Norway)
Odd Fredriksen (Norway)
Fred Greene (Ireland)
Janicki Bogusław Bronisław (Poland)
Antonio Manuel Miraldes (Spain)
Ann-kristin Fösker (Sweden)
Maria Danielsson (Sweden)
Ritva Sarpa-aho (Finland)

Gold
Odd Fredriksen (Norway)
Ester Olsen (Norway)
Päivi Sinitalo (Finland)
Gunlaug Olsen (Norway)
Antonio Manuel Miraldes (Spain)
Maria Danielsson (Sweden)
Jonna ja Janne Palmu (Finland)
Ritva Sarpa-aho (Finland)


Silver
The Welcare Foundation (Ireland)
Peter Ragg (United kingdom)
Volker Und Heinke Paulsen (Germany)
Aune Hakala (Finland)
Meditech (Germany)
Janita Ja Tomas Wargh (Finland)
Gunlaug Olsen (Norway)
Gerd Johansson (Sweden)
Jennifer Örnéus (Sweden)
Ann-britt Eriksson (Sweden)
Anne Mörck (Sweden)
Halldor Kolbeins (Iceland)
Sanna Selin (Finland)
Monika Agesdotter (Sweden)
Olav Hindseth (Norway)
Ritva Sarpa-aho (Finland)
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr (Germany)

Bronze
Alfredo Dias (Spain)
Paulina I Małgorzata Krassowska (Poland)
Emelie Lindohf (Sweden)
Gunilla Otterborn (Sweden)
Anne Mörck (Sweden)
Darius David Mcdonald (United kingdom)
Saija Nironen (Finland)
Britt-marie Ström (Sweden)
Pirjo Oksanen (Finland)
Ulla Kiiski (Finland)
Ina Spaet (Germany)
Irena Zachwyc (Poland)
Monika Agesdotter (Sweden)
Mette Annie Ystgård Henning (Norway)
Jenny Hågensen (Norway)
Birgitta Skott (Sweden)
Marita Wirth-brettschneider (Germany)
Tuija Tamminen (Finland)
Hannelore Dietsche (Germany)
Nebojsa Lazic (Germany)
John White (Ireland)
Maurizio Marinelli (Germany)
Jonathan Drew (United kingdom)
Raija Kärki (Finland)
Markaðsmál Ehf (Iceland)
Monica Marcos Marcos (Spain)
Jutta Orzegowski (Germany)

Star
Grazyna Ewa Plewnia (Poland)
Mokiejewski Roman (Poland)
Jukka Viikeri (Finland)
Julie Brattetaule Fredriksen (Norway)
Huone 13 (Finland)
Matthias Kunz (United kingdom)
Sigmund Aalbu (Norway)
Lauri Eskola (Finland)
Kerstin Spieckermann (Spain)
Juan Martinez Caceres (Finland)
Henri Romo (Finland)
Tiina Halonen (Finland)
Sonja Kroneberg (Germany)
Aino Torkki (Finland)
Eva Ingebrigtsvoll (Norway)
Päivi Linna (Finland)
Teija Ja Jukka Ala-piirto (Finland)
Carl-gustav Lindberg (Sweden)
Liv Westrum Eliasssen (Norway)
Geir Riddervold (Norway)
Monica Åkesson (Sweden)
Tonny Larsen (Norway)
Kauko Leinonen (Finland)
Lola Fadayiro (United kingdom)
Johann Baha (Austria)
Arja Koskela (Finland)
Heli Koskela (Finland)
Isak Winje (Norway)
Inger Eriksson (Sweden)
Ann-kristine Oscarsson (Sweden)
Ingeborg Blomli (Norway)
Barbara Kelner (Slovenia)
Marcus Krietemeier (Germany)
Gunnar Gunnarsson (Iceland)
Steinunn Kristin Hafsteinsdottir (Iceland)
Nei Jing Akademin Ab (Sweden)
Mirjam Seybold Da Silva (Spain)
Ulla Kiiski (Finland)
Tuija Vartiainen (Finland)
Júlía Guðrún Ingólfsdóttir (Iceland)
Kea Zdzisława Pająk (Poland)
Antonio Reyes Alvarado (Spain)
Vivian Andersen (Norway)
Jenny Hågensen (Norway)
Wiktor Pasławski (Poland)
Antti Ja Pirkko Kemppainen (Finland)
Sadie Lighten (United kingdom)
Barbara Goworek (Poland)
Nina Nylander (Sweden)
Thomas Anderson (Sweden)
Tuija Tamminen (Finland)
Stefan Gut (Poland)
Johannes Tveiterås (Norway)
Joanna Williams (United kingdom)
Nebojsa Lazic (Germany)
Frank Goers (Germany)
Aira Koskela (Finland)
Emma Pohtio (Finland)
Luciano Viteritti (Germany)
Louise Sullivan (United kingdom)
Stefano Mangiucca (Germany)
Raimonda Jomantaite (Norway)
Torgunn Øyan (Norway)
Zbigniew Klyszcz (Poland)
Reinhard Schuh (Germany)
Mariia Vaismaa-ritari (Finland)
Diana Yvonne Assadi (Germany)
Valentina Guadagnucci (Germany)
Edward Drozda (Poland)
Alan & Stacy Lynch (United kingdom)
Catherin Walsh (Ireland)
Gisela Bortz (Germany)
Raija Kärki (Finland)
Britt Moen (Norway)
Eli Irene Moe (Norway)
Hellen Badze (United kingdom)
Jana Sandra Palumbo (Spain)
Marlene Johansen (Norway)
Siv-britt Häggqvist (Sweden)
Henryk Kaczkowski (Poland)
Anneli Veikkosdotter (Sweden)
Markaðsmál Ehf (Iceland)
Martina Sasse-zeug (Germany)
Jose Valverde Valverde (Spain)
Rita And Paddy Sweeney (Spain)
Jutta Orzegowski (Germany)
Tommy Guy (United kingdom)
Saijamari Sillanpää (Finland)
J & I Yhtiöt Ky (Finland)
Jona Gunnarsdottir (Iceland)
Sanna Müller (Sweden)
Pétur Reynisson (Iceland)
William Rosborg (Sweden)
Kristine Helbekkmo (Norway)
Kirsti Österlund (Finland)
Jarkko Mattila (Finland)
Steve Nobel (United kingdom)
Marius Müller (Austria)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku říjen 2013

Nejlepší naboráří v říjen
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 20
Maria Proskovits (Austria) - 24
Jakub Żuławiński (Poland) - 21
Monica Marcos Marcos (Spain) - 12
Ann-Kathrine Nyborg (Norway) - 12
Jutta Orzegowski (Germany) - 12
Christine Marschoun (Austria) - 11
Ing. Rudolf Fabsits (Austria) - 10
Kirsten Glavind (Denmark) - 9
Kerstin Spieckermann (Spain) - 9
Jarmo Saarikko (Finland) - 8
Barbara Goworek (Poland) - 8
Olav Hindseth (Norway) - 8
Ritva Sarpa-aho (Finland) - 7
Alfonso Vilches del Castillo (Spain) - 7
Päivi Sinitalo (Finland) - 7
Helena Hemming (Finland) - 7
Toril Giæver (Norway) - 7
Tuija Tamminen (Finland) - 7
Jerzy Jarosiński (Poland) - 7
Robert Cieślik (Poland) - 7

Top Týmoví Bildři v říjen
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 20
Lisa Jalonen (Finland) - 6
Turid Jacobsen (Norway) - 4
Marlis Hoffmann (Germany) - 3
Pirjo Martinez (Finland) - 3
Irmgard Mohle (Germany) - 2
Svanhild Snipstad (Norway) - 2
Michał i Aldona Mosiejko (Poland) - 2
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 2
Pernilla Örnèus (Sweden) - 2
Jennifer Örnèus (Sweden) - 2
Arne Fredriksen (Norway) - 2
Inga Shvarova (Norway) - 2
Ann-Kristin Fösker (Sweden) - 2
Nordic (Sweden) - 2
Luis & Cristina Quesada Fernandez (Spain) - 2
Maria Danielsson (Sweden) - 1
Andrzej Kedzior (Poland) - 1
Ann-Kathrine Nyborg (Norway) - 1
Jeremy Townsend (United Kingdom) - 1
Ljungtången Vänga (Sweden) - 1


Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang
Miimu Jaatinen

První kvalifikovaní
Pierre Bruns
Global Mentor Team Michael Wald
Ana Vajda-Friess

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.