Vylepšení Marketinkových materiálů pro členy českého týmu.

Skvělá zpráva: Většina našich nejsilnějších prezentačních materiálů byla přeložena do českého jazyka pro lepší pomoc našim členům. Tyto skvělé pomůcky, včetně videa, prezentace a brožůr, jsou navrženy tak, aby pomohli členům týmu přednést svoji prezentaci ohledně všech výhod Synergy trhu co nejefektivněji.

Videa

Tři z nejpopulárnějších videí Synergy jsou nyní vybaveny českými titulky, která vám pomohou ve vašem úsilí při budování Vašeho buznysu:
  • První video "Synergy Advantage" Vás zeznámí a vysvětlí vše ohledně vynikající řadě produktů, obchodní příležitosti a přiblíží Vám vše o firmě. 
  • Druhé Video, "Kompenzační plán" vysvětluje revoluční systém, který umožňuje českým členům týmu, vydělat značný příjem při budování Synergy buznysu. 
  • Třetí video, "Záruka Kvality" vás seznámí s čistotou a přesností kterou Synergy věnuje při výrobě produktů, bezpečnosti a absolutně bezkonkurenční výrobní kvalitou.

Připomínáme, že tato videa, spolu s několika dalšími, naleznete na tomto bloku označeným "Video", který se nachází v menu nahoře. Zveme vás k nahlednutí a jsme přesvědčeni,že v nich naleznete mnoho zajímavého,co můžete použít při budování Vašeho buznysu.

Brožury a prospekty

Synergy členové týmu,po celém světě používájí distribuční brožury a prospekty jako efektivní způsob pro lepší dojem na zákazníky.Každá z těchto brožur obsahuje užitečné informace, které Vám pomohou pro lepší kontakt s novými zákazniky. Stejně jako u videa, tři různé části byly publikovány v českém jazyce pro vaše pohodlí:
  • V brožuře pod názvem "Vítací Brožura" najdete poslání Synergy a dopis pro distributory od zakladatele a generálního ředitele společnosti pana Dan Higginson. Dovíte se více o výhodách Synergy a nekolisajících základních principech. Můžete si také přečíst více o naši mezinárodní humanitární pomoci, která je důležitou součástí při plnění našeho poslání Zanechat Odkaz. 
  • Synergy V3 Brožura obsahuje užitečné informace o V3 nutričním systému, systém, který byl pečlivě navržen tak, aby jste získali co nejlepší tělesnou výkonnost. 
  • Poslední brožura "Zajištění Kvality" popisuje Synergy závazek čistoty, účinnosti a bezpečnosti při výrobě našich produktů s cílem změnit naše zdraví a náš život.

Všechny tyto materiály lze nalézt pod rubrikou "Zdroje" po přihlášení na Pulse.

První Prezentace

Pro členy týmu v České Republice byl sestaven cenný soubor s názvem " První Prezentace" byl přeložen a zpřístupněn prostřednictvím Pulse.Tato prezentace může být užitečným nástrojem pro každého, kdo se chce podělit s výhodami Synergy s ostatními.

Tato První Prezentace provází vaše publikum z jedné stránky na druhou formou krátke,ale kvalitní přednášky o Synergy společnosti, příležitosti a produktech. Stručné texty a obrázky pomáhají vašemu publiku pochopit a zapamatovat si zprávy, které jste jim chtěli předat a Vám napomáhají k získaní nových členů.

Jak najít První Prezentace

Krok 1: Přihlaste se na Pulse (odkaz na impuls)

Krok 2: Klikněte na "Zdroje" (ve vrchní části stránky)

Krok 3: Poté můžete zvolit buď "Evrope Brochures" a najít soubor pod názvem "Česká Republika", nebo zvolte "PowerPoints" pro přístup k prezentaci ve formátu PowerPoint


CONVERSATION

Instagram

Follow Us