VÝCHOZÍ BOD TITLE PLUS: PENÍZE NA DOSAH!


V loňském roce vaše pozice pokročila. V letošním roce chcete získat peníze z Title Plus? Máme pro vás dobrou zprávu!

Mnoho fantastických členů týmu dosáhlo v roce 2017 nových úrovní  v rámci Titulního objemu. Letos se Synergy Europe vrátí zpět do původního programu, kde úroveň, jakou získáváte je určovana pouze na základě objemu z vaší slabší pro daný měsíc nohy.  Ti, kteří získali nejvyšší tituly v roce 2017, a  při tom neměli vysoký objemu na slabší noze mohou si myslet, že jsou daleko od získaní dalšího titulu, a proto se nezaměřují na bonus Title Plus. Ale nemějte strach! Vaše prémie Titul Plus jsou blíž, než si myslíte.

Pro účely akce Title Plus, Synergy určí váš titul na základě nejvyššího měsíčního objemu na slabší noze, který jste se nahromadili v roce 2017.

Například:
 • Pokud jste dosáhli Gold v roce 2017 pomocí toho, co jsme nazvali  "Titulní objem" (kombinace objem TC1, objemu ze slabší nohy a  CV z Elite Rebate) …
 • ...ale v nejlepším měsíci jste měli jenom 600 CV objemu ze slabší nohy…
 • ... zahájíte svou cestu Titul Plus jako Star, což znamená, že Váš potenciál pro peníze z Title Plus začíná u Bronze!
Ano, budete stále uznáváni jako Člen týmu na úrovni Gold a pro všechny další propagační akce a programy budete stále považováni za Gold. Měli byste stále usilovat o další vyšší titul  Team Leader. ALE pro účely akce Title Plus:
 • Získáte bonusy v rámci Title Plus, když získáte a budete udržovat Bronze, Silver, Gold,
 • a dál, podle toho, co diktuje váš objem ze slabší nohy!
 • Ve skutečnosti kdybyste měli dosáhnout a udržovat jen úroveň Bronze z CV slabší nohy
 • můžete potenciálně získat 500$!
Je to skvělá zpráva, a to nejen pro ty, kteří pokročili v roce 2017, ale také pro ty, kteří se již dávno dostali na vyšší pozice, ale mají zkušenosti s poklesem objemu na slabší noze.

Například:
 • Pokud jste před lety dosáhli Team Elite…
 • ...ale váš nejlepší měsíc roku 2017 dává vám na slabší noze objem CV, který kvalifikuje vás na úroveň Gold
 • ... Váš výchozí bod Title plus začíná na úrovni Gold! To znamená, že máte možnost získat bonusy, když objem na vaši slabé noze dosáhne  Team Leader, Team Manager, Team Director, Team Elite a dokonce i Pearl!
 • To by znamenalo VELKOU částku dodatečných peněz, a to vše díky Title Plus a vašemu novému výchozímu bodu Title Plus.

Mějte prosíme na vědomí, že to nebylo provedeno, aby došlo k narušení úrovně titulů, na které jste
v minulosti tak tvrdě pracovali. To je prostě způsob, abychom povzbudili mnoho z našich tvrdě pracujících Členů týmu aby chtěli získat co nejvyšší prémii z akce Title Plus.

Doporučujeme, abyste budovali obě nohy své firmy. Zvyšte své sponzorské úsilí a zvyšte velikost týmu. Peněžní prostředky Title Plus můžou být vaše pokud jenom budete chtít, a to bude první z mnoha dlouhodobých odměn, které přicházejí s budováním silného podnikání Synergy. Přejeme všem hodně štěstí!

Další informace o akci Title Plus naleznete ZDE
Další informace o tom jak získat vyšší titul naleznete ZDE
Pokud máte jakékoli otázky kontaktujte zákaznicky servis ZDE

CONVERSATION

Instagram

Follow Us