Sedm nových držitelů stupně executive v Asii!

Asijská Synergy stale stoupá vzhůru, 7 nových lídrů se dostalo na úroveň executive. Asijský rozmach stale nabírá na síle a do budoucna lze očekávat mnoho úchvatných nových úspěchů. Seznamte se s těmito lídry, kteří získali novou úroveň executive:

PRESIDENTIAL EXECUTIVE

Kamphol Preechasirichok, Thajsko

Kamphol Preechasirichok se přidal k síťovému marketingu, protože chtěl dosáhnout úspěchu. Pracoval 8 let v různých společnostech,ale své cíle si nesplnil. Potom objevil Synergy WorldWide.

V lednu 2012 ho Triple Presidential Executive Yun Tae Hwang přivedl k Synergy a naučil ho vše o systému Eagles, díky kterému se mohou naplnit sny na celém světě, jak věří Kamphol Preechasirichok.

“Čas, který jsem strávil se Synergy, je nejlepší období v mé dosavadní kariéře”, říká Kamphol Preechasirichok. “Můj život se ohromně změnil. Teď opravdu rozumím, co to znamená dosáhnout něčeho velkého.”

EMERALD EXECUTIVES

Koko K.K., Japonsko

Koko je průkopnicí, která začala budovat Synergy v Japonsku ještě před oficiálním otevřením tohoto trhu. Přes všechny úspěchy a neuspěchy Koko vždy dávala ze sebe to nejlepší, aby se Synergy v Japonsku dařilo. Od roku 2003, kdy se Koko připojila k Synergy, nepřestává zdůrazňovat význam dobrého zdraví a obzvláště kvalitu výrobků Synergy.

Kouichi Yanaoka, Japonsko

Kouichi Yanaoka se stal držitelem stupně executive Synergy WorldWide ve věku 26 let. Tento úspěch se povedl díky jeho silné víře ve filosofii “zanechat dědictví”, to uskutečňuje tak, že organizuje dobročinné akce pro tisíce lidí.

Během svých školních let navštívil desítky měst v Japonsku a zjistil, jaké jsou sociální problémy v této vysoce rozvinuté zemi. Rozhodl se rozvinout nutné znalosti, aby mohl pomoci vyřešit tyto problémy, a to tím, že začal studovat výchovu a rozvoj lidských zdrojů.

Dnes Kouichi Yanaoka pořádá semináře a setkání mnoha mladých lidí mezi 20 a 40 lety. Účastníci si nemohou Kouichiho Yanaoku vynachválit a často říkají, že by si přáli být jako on.

Ir Erfiansyah, Indonésie

Předtím než se Ir Erfiansyah připojil k Synergy pracoval 8 let pro jinou společnost síťového marketingu. Tam vybudoval velký tým, získal mnoho cen a byl považovaný za jednoho z největších lídrů.

Když jeho podnikání začalo upadat, Ir Erfiansyah se začal rozhlížet po nějaké nové společnosti síťového marketingu, která by splňovala 4 důležité podmínky: byla silná, měla kvalitní produkty, osvědčený systém podnikání a zajímavou marketingovou strategii. Tyto podmínky splnila Synergy WorldWide.

“Miluji práci v síťovém marketingu, protože mi dává skvělou příležitost, abych rozvinul své vůdčí a podnikatelské schopnosti, a pomáhá mi se soustředit na vlastní sebezdokonalení”, říká Ir Erfiansyah. “V tomto podnikání potkávám skvělé, inspirující lidi z mnoha sociálních vrstev, s různým vzděláním, kteří mají stejné sny jako já: finanční svoboda a zdravý život.”

Arucha Srimaratana, Thajsko

Arucha Srimaratana má 27 let a pochází z Thajska, připojila se k Synergy v roce 2014 a objevila, že systém Eagles může být dobrý pro každého, bez ohledu na věk nebo zkušenosti. Ona sama je živým důkazem. Navzdory tomu, že je relativně mladá a má malé zkušenosti v podnikání, naplňuje své sny díky Synergy.

“Jsem ohromně ráda za smysluplnou kariéru se Synergy”, říká Arucha Srimaratana. “Jsem vděčná, že jsem součást systému Eagles, systému, který může podnikání kohokoli z nás změnit k lepšímu.”

Při jejím růstu jí pomáhala tvrdá práce a inspirující matka, Arucha Srimaratana je ráda, že se může odvděčit ženě, která strávila svůj život tím, že dávala vše, co její rodina potřebovala.

“Není důležité, kdo si myslíme, že jsme, ale co můžeme dosáhnout a kým se můžeme stát”, říká Arucha Srimaratana. “Pokud budeme stále věřit, může se stát zázrak.”

PEARL EXECUTIVES

Synergy v Thajsku se může pochlubit nejen novým držitelem stupně Presidential Executive a Emerald Executive, ale také dvěma novými distributory na úrovni Pearl Executives! Blahopřejeme U aye a Yan Yee Lint a Tossapol Jangpanichkul k dosažení významného milníku na jejich cestě za zanecháním dědictví s pomocí Synergy WorldWide.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us