BUDOUCNOST SYNERGY: ELITNÍ ZDRAVÍ (ELITE HEALTH)

V souvislosti s celosvětovou proměnou Synergy WorldWide CEO Greg Probert odstartoval jednotnou strategii a poselství, které přinesou Synergy jasnou a prosperující budoucnost. Tato strategie bude zavedená po celém světě a přinese všem členům týmu společný cíl: sdílet Elitní zdraví.

Členové týmu Synergy Europe se na summitu 2016 jako první při spuštění programu Elitního zdraví dozvěděli, co to je Elitní zdraví, jaký má vědecký základ a o inovativních řešeních, která dělají Elitní zdraví dosažitelným. Některá z těchto řešení bylo možné využít v časově omezené nabídce sady Očištění (Purify Kit), která byla dostupná na summitu. Tato sada byla vyprodaná během tří hodin. Synergy se již těší na oficiální start sady Očištění v budoucnu.

UVOLNĚTE SVŮJ POTENCIÁL A DOSÁHNĚTE ELITNÍHO ZDRAVÍ


Elitní zdraví je vrchol péče o zdraví, kde věk nehraje roli. Na vědeckém základě založené Elitní zdraví je optimální funkce metabolismu, stav, ve kterém všechny orgány těla pracují výkonně a který dává energii rozumět více, dělat více a celkově být více aktivní a je jedno, jakou životní fází zrovna procházíte. Elitní zdraví je vstupní branou do každé nové dekády s novými cíly. Opravdová svoboda je žít bez omezení. Tuto svobodu můžete získat, když Vaše tělo a mysl budou zdravé a my víme, jak na to.ZAČNĚTE „Z GRUNTU”


Desetiletí výživové doplňky pomáhaly lidem získat jiný organizmus. Ovšem toto řešení není vhodné z dnešního pohledu, jak dnes chápeme základ našeho celkového zdraví.

Poslední vědecké objevy odhalily fascinující ekosystém v každém z nás, kterému se říká mikrobiom. Tato ucelená síť baktérií, hub a mikroflóry sídlí hlavně ve střevech a má vliv na všechny orgány lidského těla. Mikrobiom tvoří 90% buněk, ze kterých se skládáte, a pouze 10% buněk ve Vašem těle obsahuje Vaši DNA.

Elitní zdraví je možné a klíčem k jeho dosažení je vyvážený a správně vyživovaný mikrobiom. Převezměte kontrolu nad svým mikrobiomem, uvolněte svůj potenciál a vydejte se na cestu za Elitním zdravím.ŘEŠENÍ OD SYNERGY PRO ELITNÍ ZDRAVÍ


Ve spolupráci s vědci, výzkumnými pracovníky a lékaři v Hughsově středisku pro výzkum a vývoj Synergy WorldWide pečlivě navrhla řešení určené k Očištění, Posílení a Ochraně těla, vše začíná od mikrobiomu.

OČIŠTĚNÍ (PURIFY)

Jednotýdenní sada Očištění (Purify Kit) od Synergy se skládá z inovativních, klinicky testovaných výrobků určených k tomu, aby uvedly mikrobiom do původního stavu a tím způsobem pomohly tělu k dobrému zdravotnímu stavu. Používejte výrobky podle našeho návodu a dodržujte rady ohledně výživy a tím začnete proces Očištění. Pokud snížíte množství toxických mikrobiomů ve Vašem těle, posílíte prospěšné mikroby a omezíte ve stravě jednoduché sacharidy, Váš mikrobiom pomůže Vašemu tělu dosáhnout optimálního výkonu.

POSÍLENÍ A OCHRANA (FORTIFY & PROTECT)

Po zakončení Očištění Vaše tělo bude připraveno, aby využilo řadu silných a vysoce kvalitních zdravotních řešení od Synergy. Současná řešení Vám jsou známa - ProArgi-9+, Mistify, Phytolife, SLMsmart Náhražka stravy, e9, a Body Prime. Pokud jste hledali výrobky, které Vám pomohou kontrolovat váhu, tělesnou kondici a výživu organizmu, tyto základní produkty od Synergy Vám mohou pomoci dosáhnout Vašich cílů. Pokud se rozhodnete jít o krok dále, Vaše zdravotní cíle naplníte s kompletními sadami výrobků. Pomocí etapy Posílení a Ochrana si dlouhodobě udržíte zdraví, abyste mohli žít život naplno.

Při úsilí o Elitní zdraví každý z Vás začíná na jiné startovní pozici, ale jedna věc je jistá: Elitní zdraví od Synergy je řešení, které umožňuje dosáhnout optimálního zdraví každému.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us