ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA SADY OČIŠTĚNÍ OD SYNERGY


Účastníci summitu 2016 ve Vídni měli výjimečnou možnost objednat si časově omezenou nabídku sady Očištění! Tato sada je podobná oficiální sadě Očištění, která bude v budoucnu uvedena na trh jako součást nové řady výrobků Elitní zdraví.

PROČ OČIŠTĚNÍ (PURIFY)?


Očištění je první krok na Vaší cestě k Elitnímu zdraví. Elitního zdraví se dá dosáhnout a klíčem k úspěchu je vyvážený a správně vyživovaný mikrobiom. Mikrobiom je poškozován škodlivým prostředím, jídlem bez živin a sedavým životním stylem plným stresu. Všechny tyto faktory přispívají k nezdravé nerovnováze dobrých a špatných baktérií, které tvoří mikrobiom. Tato nerovnováha má v konečném důsledku dopad na celý Váš organizmus. Takový mikrobiom potřebuje očištění.

SADA OČIŠTĚNÍ (PURIFY KIT)


Sada Očištění zahrnuje doplňky na jeden týden, které obsahují klinicky vytvořenou výživu pro mikrobiom. Používejte tyto pečlivě navržené doplňky a postupujte podle dietního režimu a dosáhnete nejlepších možný výsledků.


  1. BIOME DT je inovativní doplněk diety se zinkem, glutaminem, jitrocelem, rostlinnými výtažky a semeny.
  2. BIOME SHAKE je bohatý na rostlinné bílkoviny s esenciálními vitamíny a minerály.
  3. BIOME ACTIVES je inovativní recept s inulinem a baktérií Bacillus coagulans, která vytváří velké množství kyseliny mléčné.
  4. BODY PRIME obsahuje jedinečnou směs hořčíku, jablečného pektinu a prášku ze švestek
  5. PROARGI-9+ je patentovaný recept, který dodává arginin, citrulin a 5 esenciálních vitamínů pro celkové zlepšení fungování Vašeho těla.

Ohledně dávkování výrobků, doporučeného používání a zásad stravování doporučujeme si přečíst průvodce k sadě Očištění, který můžete najít pod níže uvedeným odkazem.


DŮLEŽITÉ: Během celého programu Očištění se, prosím, řiďte návodem. Štítky na výrobcích uvádí pokyny při dlouhodobém používání, ne pro sedmidenní program Očištění. Pokud máte jakékoli dotazy, spojte se s oddělením podpory zákazníků.

Po završení fáze Očištění navržené Synergy můžete přejít do další fáze Elitního zdraví, ve které budete usilovat o významné a trvalé změny ve Vašem zdraví a i životě.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us