Nový Team Director: Deniz Gungør


“Nemohu říci, že mě síťový marketing přitahoval od začátku”, říká Deniz Gungør. “Mnohem přesnější je říci, že mě lákalo Synergy.”

Deniz Gungør rychle pochopil, že výrobky Synergy by mohly být přínosem v životě lidí, a díky sdílení výrobků nyní rozumí, jak by síťový marketing mohl změnit způsob, jak se podniká, a být prospěšný lidem na celém světě.

Během toho, co si vychutnával šálek kávy se svým sponzorem Glennem Skamsarem, Deniz Gungør se dozvěděl vše o produktech Synergy a uvědomil si jejich hodnotu. Přestože byl v té době velice zaneprázdněný jinými projekty a podnikáním, Deniz Gungør si nemohl nechat ujít takovou příležitost, aby začal sdílet výrobky Synergy.

Deniz Gungør měl zkušenosti v oblasti ostrahy, proto si otevřel vlastní firmu v tomto oboru, ale zavřel ji, aby se mohl soustředit na spolupráci se Synergy. Jeho schopnosti v oblasti inovací v podnikání a prozákaznická řešení mu pomohla k úspěchu v podnikání v oboru ostrahy a ve svém dosavadním úspěchu pokračoval se Synergy.

“Dívám se na Synergy jako na velmi silný nástroj, který může kdokoli použít k velkým změnám na světě”, říká Deniz Gungør. “Pokud pracujete se Synergy, Vaše výsledky budou vždy kladné.”

Deniz Gungør vidí získané provize od Synergy jako zpětnou vazbu, kolika lidem pomohl. Pokud provize vzrůstají, ví, že změnil životy více lidí.

Nejenže se Deniz Gungør stal nejnovějším norským Team Directorem, nedávno byl poctěn cenou Legacy Award — William Martin Hope of Synergy Award — na Summitu 2016. Deniz Gungør se zavázal pomoci světu objevit Synergy, společnost, která, jak říká, má potenciál dosáhnout věcí, kterých jiné společnosti dříve nedosáhly.

“Ve spojení s firmou, výrobky, čestností a rostoucím povědomím a chápáním zdraví a modelu podnikání můžeme dosáhnout výjimečných výsledků v tomto oboru a já se na tom budu podílet”, říká Deniz Gungør.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us