Elite Honors Naše Tipy Pro Vás


S programem Elite Honors na plné obrátky budují členové týmu mocněji své podnikání pomocí jasných měsíčních cílů.

V červenu se 383 členů týmu v Evropě zakvalifikovalo do Elite Honors. To znamená, že se zaregistrovalo nejméně 383 nových distributorů a více než 1000 zákazníků dostalo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se zakvalifikovali do Elite Honors, už zjistili, že Elite Honors je model, který jim umožní vydělat a který je přesně to, co jejich podnikání chybělo.

Blahopřejeme všem těm, kteří dosáhli úspěchu s Elite Honors! Zde je několik postřehů od našich nejnověji zakvalifkovaných do Elite Honors, jak dosáhli úspěchu s tímto systémem:

Liz Jamesová, Velká Británie
8x zakvalifikovaná do Elite Honors

Liz Jamesová, která dostala do vínku kladný přístup k životu, chuť pomáhat jiným a pevné mravní zásady a která se zakvalifikovala 8x do Elite Honors, našla ideální místo v Synergy WorldWide. Síťový marketing je pro Liz Jamesovou poměrně nová myšlenka. Ovšem se svou chutí učit se a zdokonalovat své dovednosti se Liza Jamesová probouzí každý den rozhodnutá udělat dobrý dojem.

Liz Jamesovou zaujalo, jak je Synergy čestná. Říká, že Synergy poskytuje šťastné, veselé prostředí, které pomáhá změnit životy v kladném slova smyslu a Elite Honors ji pobízí ještě více, aby měla dobrý vliv na ostatní.

“Elite Honors mi bezpochyby pomohlo jít ostatním příkladem”, říká Liz Jamesová. „Jsem zodpovědná za úspěch mých členů týmu a věřím, že tím, že je vedu touto cestou, jim pomáhám, aby se stali více soustředění, sebevědomí a motivovaní k dosažení svých cílů.”


Jolanta Nalewajová, Polsko
7x zakvalifikovaná do Elite Honors

Jolantu Nalewajovu přivedla k Synergy zdravotní prospěšnost Phytolife. Než se přidala k Synergy, ona a její rodina pravidelně používali výrobky Synergy. Jolanta Nalewajová si vždy užívá setkání s novými lidmi a to je důvod, proč je pro ni Synergy skvělá příležitost.

Jako člen Elite Honors Clubu Jolanta Nalewajová věří systému Elite Honors, protože má schopnost přivést členy týmu k úspěchu.

“Elite Honors skutečně pomáhá zlepšit pravidelnost v podnikání a to je v tomto oboru důležité”, říká.


Teresa Karczmarczyková, Polsko
6x zakvalifikovaná Elite Honors

Teresa Karczmarczyková se poprvé setkala se síťovým marketingem před 25 lety. Byla ráda, když se dostala k Synergy. Nyní jako šestinásobně zakvalifikovaná do Elite Honors je Teresa Karczmarczyková přesvědčená, že Synergy má před sebou skvělou budoucnost, a je nadšená, že je součástí nečeho většího, co může pomoci tolika lidem.

Teresa Karczmarczyková pevně věří Elite Honors, plně důvěřuje tomuto systému a příležitostem, které poskytuje členům týmu, kteří chtějí pracovat.


“Bylo pro mě velice jednoduché zkvalifikovat se do Elite Honors”, říká Teresa Karczmarczyková. „Jako firma máme výjimečné výrobky za velmi dobré ceny a rovněž provize, které můžeme získat, pokud vložíme nutné usilí do podnikání. Zakvalifikovat se do Elite Honors není těžké, protože se stáváte součástí něčeho úžasného.”


CONVERSATION

Instagram

Follow Us