VIDEO: Eric Poland, vítěz výzvy SLMsmart


Zástupci Synergy WorldWide se vydali do Kentucky, aby osobně poblahopřáli nejnovějšímu vítězi 90denní výzvy SLMsmart Ericovi Polandovi a dozvěděli se něco víc o jeho zkušenostech se SLMsmart. Pro Erica Polanda je velice důležitá rodina a je zaměstnaný v jediné továrně Corvetty na světě. Zhubl 20 kg (20% své váhy) a okolo 18 cm v pase.

Letošní úspěch Erica Polanda je významným příkladem pro mnohé, protože to nebyl jeho první pokus o zhubnutí. Ve skutečnosti se Eric Poland zúčastnil výzvy SLMsmart již loni, tehdy právem zaslouženou cenu vyhrála Eva Millerová. V roce 2015 Eric Poland zhubl ohromujících 10 kg, ale v druhé polovině ochabl kvůli rodinnému a pracovnímu vytížení. Je pozoruhodné, že se dokázal po roce znovu přihlásit a stát se současným oslavovaným vítězem výzvy SLMsmart!

Chtěli bychom Erica Polanda pochválit, že se mu letos podařilo opět “naskočit do vlaku” a získat první cenu. Během přestávek využíval posilovnu v továrně Corvetty, držel zdravou dietu složenou ze zemědělských výrobků a proteinů a doplňoval svůj denní režim výrobky Synergy. A tak se Ericovi Polandovi podařilo dosáhnout cíle – zhubnout.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO a uvidíte, jak se změnil život Erica Polanda i jeho rodiny poté, co se odhodlal k výzvě SLMsmart 2016.

Podívejte se na příběh o proměně Evy Millerové 
Podívejte se na příběh o proměně Tommyho Bethardse 
Podívejte se na příběh o proměně Justina Halla 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us