Držitelé Go Elite 10!


Pět členů týmu Synergy v květnu získalo bonus Go Elite 10 za to, že osobně sponzorovali nejméně 10 členů týmu, kteří se zakvalifikovali do Elite Honors. Je to fantastický úspěch a velice si vážíme těžké práce členů týmu a chtěli bychom poblahopřát níže uvedeným k získání bonusu 1200 euro.

Sandra Hübschová, Rakousko

Sandra Hübschová poprvé objevila Synergy v roce 2008 a po mnoha letech dobrých výsledků s výrobky Synergy se v roce 2014 rozhodla sama naplno  věnovat práci se Synergy. Měla úspěch ve svém podnikání se Synergy díky svému nadšení pro výrobky i skvělý plán odměn. Sandra Hübschová získala bonus Go Elite 10 poprvé v květnu. V tom samém měsíci dosáhla stupně Team Director. Dosažení obou těchto milníků ve stejném měsíci je důkazem, že podnikání Sandry Hübschové čeká zářná budoucnost.

Franz Friess, Rakousko

Franz Friess patří mezi nejúspěšnější držitele stupně executive Synergy ve střední Evropě a již léta úctyhodně rozvíjí své podnikání. Jeho úspěch ve firmě pramení z jeho pevného přesvědčení o kvalitě výrobků, stejně tak z neuvěřitelné pracovní morálky. Protože vždy kladl velký důraz na nutnost týmové práce a důležitost systému Elite Honors, dosáhl obrovský úspěch se Synergy.

 “Jsem si jistý, že model Elite Honors má moc změnit vše,” říká Franz Friess. “Viděl jsem, jaký to mělo vliv na můj vlastní tým, lidé tím byli nadšení.”

Corinna Fröweinová, Rakousko

Corinna Fröweinová ví, že model podnikání Elite Honors funguje – její vzkvétající podnikání je toho důkazem. Corinna Fröweinová získala bonus Go Elite 10 podruhé a ví, že Elite Honors Club je zásadní součástí dlouhodobého plánu podnikání Synergy.

“Chci lidem ukázat, že každý v Evropě může získat tento bonus,” říká. “Nemám nejvyšší stupeň v Synergy, ale tímto způsobem jsem schopná dosáhnout maximální částky.”

Díky Elite Honors a bonusu Go Elite 10 se Corinna Fröweinová těší na to, jaký dobrý vliv na budoucnost Synergy WorldWide bude mít tvrdá práce jejího týmu.

Teri Rigby’ová, Velká Británie

Je to jen několik měsíců, co se Teri Rigby’ová stala hnacím motorem Synergy. S téměř 30letou zkušeností v síťovém marketingu stoupá vzhůru po jednotlivých úrovních a naposledy dosáhla stupně Team Elite v dubnu. S tím vším, co již dokázala, Teri Rigby’ová říká, že vnese velký závan Synergy do Velké Británie a těší se, že při spolupráci se svým týmem dosáhne ještě vyšších úrovní.

Po druhém získání bonusu Go Elite 10 může Teri Rigby’ová říci o Elite Honors a plánu odměn Synergy jen to nejlepší. Model výdělku Elite Honors velice pomohl jí a jejímu týmu v několika posledních měsících, aby dosáhla jednoho z nejrychlejších růstů v Synergy.

Sue a Matt Thomasovi, Velká Británie

Jsou v Synergy pouze 3 měsíce , ale podnikání Sue a Matta Thomasových v takto krátké době dosáhlo senzačního pokroku. Byli šťastní, když se připojili k týmu Synergy, protože měli fantastickou skupinu oddaných a tvrdě pracujích pracovníků síťového marketingu, kteří je následovali.

Sue a Matt Thomasovi byli schopni získat bonus Go Elite 10 v krátké době a říkají, že hnací silou jejich úspěchu byla možnost pomáhat ostatním.

“Máme cíl pomoci denně tolika lidem, kolika je to jen možné,” říká Sue Thomasová. „Čím více lidem pomůžete, tím úspěšnější budete.”

Sue a Matt Thomasovi jsou přesvědčeni, že každý by měl mít možnost dosáhnout elitního zdraví a že Synergy má nejlepší produkty, které mohou pomoci lidem dosáhnout jejich vytouženého zdraví.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us