Známe už nová data Akademie Týmových Manažerů v 2016 roce!

Udělejte si pro sebe závazek, že se zúčastněte Akademie Týmových Manažerů 16-19 června 2016!


Akademie týmových manažerů 2016 (Team Manager Academy,TMA) se bude konat 16-19 června v hotelu Interalpen v Tyrolsku, v městečku uprostřed rakouských Alp. Zde, obklopení krajinou která  ztělesňuje malebnou krásu Rakouska, se zúčastníte tréninků vůdčích schopnosti, díky kterým vynikněte ve svém podnikaní se Synergy.

Abyste se kvalifikovali do Akademie Týmových manažerů (ATM) jste povinní:

1. Postoupit a získat hodnost Týmového manažera poprvé mezi červnem 2015 a květnem 2016 – ANEBO –

2. Mít hodnost Týmového manažera jako sponzor aspoň jednou mezi červnem 2015 a květnem 2016 a mít soukromě sponzorovaného člena Týmu, který je kvalifikován do ATM – ANEBO – 

3. Mít postup a získat vyšší hodnost než předcházející pokud jste se zúčastnili ATM 2015.

Akademii Týmových Manažerů odstartuje výborná večeře. Následující den Týmové manažery čekají inspirující, dynamické tréninky vedené lídry Synergy a hosty korporace. Pak jsou pro účastníky připravené aktivity orientované na budovaní týmu, stimulující vůdčí schopnosti, které jsou vždy perfektní příležitostí pro obnovení vztahů se starými přáteli a získaní nových. Rozloučení se bude konat během krásného banketu, který ukončí tento úspěšný víkend.

Klikněte zde pro zobrazení TMA 2015 videa

Doufáme, že spousty nových kandidátů do ATM se zúčastní letošní Akademie Týmových manažerů, a učiní ji největší, jakou jsme doposud organizovali.

Těšíme se na to až Vás přihlásíme na tento nezapomenutelný víkend!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us