Elite Honors – náše típy pro vás


Z programem Elite Honors v plném proudu, Členové týmu rozvijí své podnikaní skrz určovaní měsíčních cílů. V září 330 Členů týmu se kvalifikovalo do Elite Honors.

To znamená, že bylo přihlášeno nejmíň 330 nových distributorů a nejméně 1 000 zájemců se rozhodlo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se stali Elite Honors zjistili, že tento model vydělávání je pravě to, co jim doposud chybělo v podnikaní.

Gratulujeme všem, kteří díky Elite Honors se dostali tak daleko.

Níže uvádíme několik soukromých poznámek naších nově kvalifikovaných Elite Honors ohledně jejich úspěchu se Synergy:

Bostjan Pilej a Irena Kladivar, Team Director, Slovinsko

"Elite Honors klub byl zahájen přesně v ten správný čas. Tento systém je dobře strukturovaný způsob, jak zaručit dlouhodobý úspěch jak pro svůj tým tak i pro podnikání tím, že zdůrazňuje  štěstí zákazníka a podporu týmu. Není důležité jen zákazníka získat, ale také udržet ho a Elite Honors systém pomáhá rozvíjet dovednosti nejen k budování opravdového vztahu se svými zákazníky, ale také pomáha rozvíjet vaše podnikání. To vám dává nástroje, které potřebujete k tomu, abyste mohli poskytnout reálné řešení pro zdraví a vitalitu svých zákazníků a zároveň k růstu vašeho podnikání. Staňte se členem Elite Honors  abyste si zlepšili tyto dovednosti, které jsou zásadní pro dlouhodobý úspěch. "

Susanne & Andreas Willhöft, Team Leaders, Německo

"Kvalifikovat se do Elite Honors se stalo velkým stimulem k posílení vazeb mezi Členy Týmu, protože pracujeme soudržně k dosažení tohoto cíle. Společně prosazujeme naše podnikání prostřednictvím sociálních médií, konferenčních hovorů, follow-upů, stejně jako setkání kvůli distribuci letáků a organizování neformálních střetnutí. Prostřednictvím tohoto procesu jsme se stali silnější a soudržnější jako tým a to také posílilo naše individuální podnikání. Novější Členové Týmu se učí jak vybudovat pevný základ pro budoucí úspěch, zatímco zkušenější Členové Týmu nadále rozšiřují své podnikání udržitelným způsobem. "

Hans Svärd, Team Manager, Švédsko

"Dosáhnutí Elite Honors mi pomohlo stát se lepším vůdcem mého týmu. Tím, že jsem dostal jasně stanovené cíle, na kterých mám pracovat, jsem byl schopen pomoci mému týmu více se soustředit. Kvalifikovat se do Elite Honors je velká motivace a skvělý cíl, na kterém lze pracovat bez ohledu na to, jak dlouho jste součástí firmy. Systém Elite Honors mi dramaticky pomáhá zvýšit svůj obchodní růst, takže můžu jít příkladem a zároveň pomáhá mému týmu budovat své vlastní podnikání. "

Klikněte zde a dozvíte se jak se stát Elite Honors.CONVERSATION

Instagram

Follow Us