Elite Honors – náše típy pro vásZ programem Elite Honors v plném proudu, Členové týmu rozvijí své podnikaní skrz určovaní měsíčních cílů. V září 330 Členů týmu se kvalifikovalo do Elite Honors.

To znamená, že bylo přihlášeno nejmíň 330 nových distributorů a nejméně 1 000 zájemců se rozhodlo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se stali Elite Honors zjistili, že tento model vydělávání je pravě to, co jim doposud chybělo v podnikaní.

Gratulujeme všem, kteří díky Elite Honors se dostali tak daleko.

Níže uvádíme několik soukromých poznámek naších nově kvalifikovaných Elite Honors ohledně jejich úspěchu se Synergy:


Halidor Kolbeins, Island
"Miluju tuhle motivaci, kterou systém Elite Honors dává mému týmu. Miluju vyprávět o tomto systému novým Členům týmu, vysvětlovat a ukazovat jakým způsobem může jim pomoct vybudovat dlouhodobě úspěšný byznys v dlouhodobém horizontu. Samozřejmě je skvělé i to, že můžeme získat bonus – odměnu po kratší době za to, že budujeme byznys a pracujeme společně, jako jeden tým, což nám zajišťuje úspěch. Můj tým miluje systém Elite Honors."

Haime-Aike Hollmann, Německo
"Elite Honors je to rozhodující nástroj, který zjednodušuje proces tvoření pevného základu pro podnikaní a propagující dlouhodobý úspěch. Poskytuje stimul, jak pro nové členy aby rychlé tvořili svůj byznys, tak pro veterány aby neustále rozšiřovali svou zákaznickou síť. Díky pozitivním dojmům zákazníků a výrobkům, které ladí s jejích požadavky, tvoříme silné vztahy a posilujeme vzájemnou důvěru zákazníků a Členů týmu."

Tina Fleming, Irsko
"Skrze Elite Honors Synergy odměňuje nás když se víc soustřeďujeme na zákazníky, což umožňuje naším zákazníkům převzít kontrolu za své vlastní zdraví a dobrou náladu, samozřejmě s podporou člena týmu/sponzora, který jim může po cestě poradit. Jsem profesionální poradkyně holistického zdraví a tento nenátlakový přístup má pro mě smysl.  Pečujeme o  lidí opravdově holistickým způsobem a proto se soustřeďujeme na to, co je nejlepší pro ně, nejenom na nás a naší potřebu zmocnění podnikání. Systém Elite Honors uvádí konkretní cíle a dává mi popud abych se stávala ještě úspěšnější. Já osobně chci provést změnu, aspoň v jednom zákazníků včas, protože tímto způsobem opravdu zanechám svůj vzkaz."


Klikněte zde a dozvíte se jak se stát Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us