Závod norských členů týmu pro Synergy

středa, září 07, 2016


Na základě inspirace týmem IAM Cycling skupina norských členů týmu Synergy sama vytvořila vlastní cyklistický tým, proto aby členové zlepšili své zdraví a šířili poselství Synergy. Vše začalo, když Presidential Executive Mads Østvang vyzval tým, aby se zúčastnil Trysilrittetu, v Norsku velice známého závodu.

Pod vedením Emerald Executive Stefana Patrika Kristoffersena se tým věnoval svému koníčku celé léto. Od června do sprna se tým zúčastnil ve třech závodech v dresech IAM Cycling, darovaných profesionálním týmem IAM Cycling, jehož oficiálním sponzorem je Synergy.

Celkem šest členů týmu dokončilo závod Trysilrittet v majestátních horách Trysil. Stefan Patrik Kristoffersen říká, že výjimečnou osobou v jejich týmu je Olav Hindseth, kterému je 70 let a 75 kilometrový závod Trysilrittet zvládl mnohem rychleji, než mnoho mladších závodníků. Tým se už nemůže dočkat, až si příští rok v létě závod zopakuje a chce získat co nejvíce členů týmu Synergy, aby mohli získat více peněz pro neziskového partnera Synergy nadaci 5 Star Legacy.

Norští členové týmu, kteří chtějí “Zanechat dědictví”, se zúčastnili a i ukončili Osensjøen Rundt – Aktivně proti rakovině, 61 km dlouhý cyklistický závod, který vznikl proto, aby získal peníze pro nemocnice, které léčí děti bojující s rakovinou.

Naposledy se 12 členů týmu zúčastnilo 86 km dlouhého Birkebeinerrittetu, nejdelšího cyklistického závodu v Norsku. Členové týmu, kteří v něm závodili, spoléhají na výrobky Synergy, že jim pomohou získat energii před i během závodu a také obnovit síly po překročení cílové čáry.

Blahopřejeme všem těmto členům týmu k jejich aktivnímu přístupu k šíření poselství Synergy tím, že se účastní zdravotních a charitativních setkání a akcí!


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.