Závod norských členů týmu pro Synergy


Na základě inspirace týmem IAM Cycling skupina norských členů týmu Synergy sama vytvořila vlastní cyklistický tým, proto aby členové zlepšili své zdraví a šířili poselství Synergy. Vše začalo, když Presidential Executive Mads Østvang vyzval tým, aby se zúčastnil Trysilrittetu, v Norsku velice známého závodu.

Pod vedením Emerald Executive Stefana Patrika Kristoffersena se tým věnoval svému koníčku celé léto. Od června do sprna se tým zúčastnil ve třech závodech v dresech IAM Cycling, darovaných profesionálním týmem IAM Cycling, jehož oficiálním sponzorem je Synergy.

Celkem šest členů týmu dokončilo závod Trysilrittet v majestátních horách Trysil. Stefan Patrik Kristoffersen říká, že výjimečnou osobou v jejich týmu je Olav Hindseth, kterému je 70 let a 75 kilometrový závod Trysilrittet zvládl mnohem rychleji, než mnoho mladších závodníků. Tým se už nemůže dočkat, až si příští rok v létě závod zopakuje a chce získat co nejvíce členů týmu Synergy, aby mohli získat více peněz pro neziskového partnera Synergy nadaci 5 Star Legacy.

Norští členové týmu, kteří chtějí “Zanechat dědictví”, se zúčastnili a i ukončili Osensjøen Rundt – Aktivně proti rakovině, 61 km dlouhý cyklistický závod, který vznikl proto, aby získal peníze pro nemocnice, které léčí děti bojující s rakovinou.

Naposledy se 12 členů týmu zúčastnilo 86 km dlouhého Birkebeinerrittetu, nejdelšího cyklistického závodu v Norsku. Členové týmu, kteří v něm závodili, spoléhají na výrobky Synergy, že jim pomohou získat energii před i během závodu a také obnovit síly po překročení cílové čáry.

Blahopřejeme všem těmto členům týmu k jejich aktivnímu přístupu k šíření poselství Synergy tím, že se účastní zdravotních a charitativních setkání a akcí!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us