Shrnutí Summitu 2016


Událost, která každý rok spojuje Synergy WorldWide v Evropě, je za námi. Tento rok Summit 2016 udělal mnohem více, než pouze spojil členy týmu Synergy z celého evropského trhu. Byl to první krok k spojení členů týmu na celém světě jedním poselstvím a jednou produktovou řadou.


S účastí téměř 1 500 členů týmu byl Summit 2016 ve Vídni největší dosavadní akcí Synergy Europe. Ve čtvrtek 22. září bylo ve Wiener Stadthalle rušno, účastníci právě začínající summitu se nadšeně hlásili na registraci, setkávali s přáteli a později navštívili slavnostní uvítací recepci. Místo konání recepce se zaplnilo členy týmu, kteří tančili při hudbě, o kterou se staral DJ. Také si mohli užít setkání s Mozartem, profesionálními tanečníky, živými sochami a karikaturisty. Večer plný zábavy všem navodil správnou náladu pro vzrušující zážitky, které měly přijít během Summitu.

První část začala 23. září výroční Přehlídkou států, po které následovala inspirující slova prezidenta Synergy Dana Normana a zakladatele firmy Dana Higginsona. Oba zmínili, kde se Synergy nachází dnes a kam směřuje, navíc představili 5 pilířů úspěchu – plán odměn, výrobky, lídři, podpora firmy a systém podnikání. Těchto 5 pilířů se objevilo ještě mnohokrát během prezentací na Summitu, když byla představována struktura úspěšného síťového marketingu v naší společnosti. První část se zakončila asi nejvíce navštívenou a nejvíce oceňovanou prezentací na celém Summitu, které se týkala spuštění programu Elitní zdraví. CEO Greg Probert představil Elitní zdraví a výrobky, které ho doplňují – Očištění, Posílení a Ochrana (Purify, Fortify and Protect) – jako budoucnost Synergy. Členové týmu se po této části nahrnuli do obchodu, otevřeném při příležitosti Summitu, aby si opatřili časově omezenou nabídku Očišťující sady, která byla vyprodaná v méně než tři hodiny.

Na začátku druhé části se vedoucí vědeckého oddělení Dr. Matthew Tripp podělil o své
odborné poznatky, jak dosáhnout Elitního zdraví pomocí mikrobiomu, odhalil vědecké pozadí Očišťující sady výrobků a vysvětlil, jak tyto produkty přispívají jednotlivě i společně k očištění mikrobiomu. Poté vystoupil marketingový ředitel Aaron McCain a představil elektronické nástroje, včetně nově navržených firemních stránek, které zjednodušují nakupování a registraci, nové stránky ke zkopírování, a nový, snadno ovladatelný Pulse (bude spuštěno později v tomto roce). Dále byli oceněni členové týmu, kteří se mnohokrát zakvalifikovali do Elite Honors a získali bonus Go Elite. Následovala prezentace Pearl Executive Franze Friesse, jednoho z nejvícekrát zakvalifikovaných do Elite Honors. Naučil členy týmu, jak zdvojnásobit své podnikání pomocí Elite Honors a Očišťující sady. Triple Presidential Executive Mark Comer zakončil tuto část a tím i celodenní program, když porovnal Synergy v Jižní Koreji před tím, než se tamní trh začal závratně rozvíjet, a dnešní Synergy v Evropě. Nyní je Synergy Europe s jasnou sadou výrobků a sjednoceným posláním připravená pro raketový růst!

Později tento večer se konala v hotelu Imperial VIP recepce v honosném a elegantním duchu –
perfektní pro elitu Synergy. Někteří zde byli poprvé, jiní už opakovaně, ale všichni byli připravení si užít nezapomenutelnou, zábavnou a zajímavou noc s vrcholnými lídry, vedením firmy a vytříbenou kuchyní.

Sobota začala speciálním seminářem s vedoucím kontrolního odboru Richardem Strulsonem. Tento seminář byl zaměřený na ochranu Vašeho podnikání se Synergy. Poté začala již třetí část Summitu, byla zahájena Double Presidential Executive Dianne Leavittovou, která se inspirujícími slovy zmínila o významu lídra. Skupina evropských vrcholných lídrů se sešla na scéně, aby v panelové diskusi probrala 5 pilířů úspěchu. Poté následovalo ocenění nových Team Leaderů, Team Managerů a Team Directorů. Tato část byla zakončena místopředsedou pro Evropu Carmelem D’Anzim, který odhalil svou vizi Synergy Europe a vyzval všechny přítomné v sále, aby tuto vizi naplnili.

Zvláštním hostem na zahájení čtvrté části byl Triple Presidential Executive Yun Tae Hwang z Jižní Koreje, který se evropského summitu zúčastnil poprvé a který odhalil své tajemství úspěchu. Posluchači byli přímo fascinováni, když prozrazoval, jak dosáhnout závratného úspěchu v síťovém marketingu. Jeho prezentace byla skvělý začátek na konec tohoto fantastického summitu. Jak je zvykem, členové týmu, kteří letos dosáhli největších úspěchů, byli hvězdou čtvrté části. Poprvé v historii evropských summitů byli ocenění nejlepší sponzoři a vrcholní tvůrci týmů. Také bylo pozváno na scénu 5 Team Elite a 9 výherců Legacy Award, aby převzali své odměny. Nakonec jsme poblahopřáli nejnovějším členům  Million Dollar Clubu Øisteinu Bekkvangovi a Stefanovi Patrikovi Kristoffersenovi z Norska, následovali noví Pearl Executive Robert Suppan z Rakouska a Teri Rigby’ová z Velké Británie, potom v neposlední řadě nejnovější Diamond Executive Bart Woodcook ze Španělska.

Zakladatel Synergy Dan Higginson byl poslední osobou na scéně. Jeho dojímavá slova vybízela členy týmu z celé Evropy, aby ze Synergy udělali jednu z hlavních společností síťového marketingu v podnikání s poselstvím Elitního zdraví. Summit 2016 je začátek velkých věcí v Synergy Europe! Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přispěli k obrovskému úspěchu.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us