Nový Diamond Executive: Bart Woodcook

Synergy blahopřeje nejnovějšímu Diamond Executive Bartu Woodcookovi!

Před tím, než se stal vrcholným lídrem Synergy, Bart Woodcook strávil dlouhé hodiny výrobou skříní na míru v Seattle ve státě Washington v USA. Tehdy se naučil, jak je důležitý čas a obětování, pokud chtěl mít úspěch.

Od té doby Bart Woodcook věděl, že to, co se naučil v tomto podnikání, mu pomohlo dosáhnout úspěchu v síťovém marketingu. Vedení aktivního podnikání v síťovém marketingu vyžaduje neúnavnou pracovní morálku, neochvějnou oddanost týmu a trvalé nadšení pro výrobky firmy, vše výše uvedené popisuje, jak Bart Woodcook vedl své podnikání ve Washingtonu. Když Bart Woodcook začal své podnikání se Synergy, neměl potíže se řídit těmito zásadami, protože našel správnou firmu.


Bart Woodcook velice přispívá k celkovému úspěchu Synergy a jeho organizace léta pomáhala k rozkvětu Synergy v Evropě. Během jeho hektických a vzrušujících raných let se Synergy Bart Woodcook cestoval ze svého domova v Buckley ve státě Washington do různých míst po celé Evropě, aby podpořil podnikání a dosáhl jeho růstu. Neustálé cesty tam a zpět mezi Evropou a USA vedly Barta Woodcooka k rozhodnutí splnit si svůj sen a pořídit si dům ve Španělsku, aby byl blíže svému týmu. Díky nepolevujícímu obětování Bart Woodcook získal stupeň Diamond Executive a je již pouze jeden krok od toho, aby se stal novým Presidential Executive.

Vedení Synergy si Barta Woodcooka váží a věří, že jako celosvětový líder je skvělým přínosem pro firmu. Jeho podnikání je postavené na zásadách důvěry, čestnosti a vzájemného respektu a jeho nadšení ze Synergy z něj vyzařuje pokaždé, když někomu novému představuje firmu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us