Srpen 2016 uznání

pátek, září 09, 2016



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v srpnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


OHODNOCENÍ V SRPNU

Diamond Executive


Bart Woodcook (U.S.A/Španělsko)

Team Elite


James Booth (Irsko)

Team Director


Yvonne Timmins (Irsko)
Michael Brown (Velká Británie)

Team Manager


Elisabeth Muellner (Rakousko)
Joe John Mckenna (Irsko)
Jimmy Stimpson (Irsko)
Terense Byrne (Irsko)
Tom Connolly (Irsko)
Michael Brown (Velká Británie)

Team Leader


Elisabeth Muellner (Rakousko)
Manuela Trollmann (Rakousko)
Veronika Guggenberger (Rakousko)
Paula Harju (Finsko)
Shane Timmins (Irsko)
Terense Byrne (Irsko)
Maryanne Gosling (Irsko)
Marian Dixon (Irsko)
Tom Connolly (Irsko)
Marianne Henriksen (Norsko)
Michael Brown (Velká Británie)

Gold


Elisabeth Muellner (Rakousko)
Manuela Trollmann (Rakousko)
Veronika Guggenberger (Rakousko)
Shane Timmins (Irsko)
Terense Byrne (Irsko)
Maryanne Gosling (Irsko)
Marian Dixon (Irsko)
Lillehammer Osteopati (Norsko)
Michael Brown (Velká Británie)

Silver


Elisabeth Muellner (Rakousko)
Manuela Trollmann (Rakousko)
Veronika Guggenberger (Rakousko)
Shane Timmins (Irsko)
Terense Byrne (Irsko)
Maryanne Gosling (Irsko)
Marian Dixon (Irsko)
Audrey  Oneill (Irsko)
Zbigniew Szczechowiak (Polsko)
Michael Brown (Velká Británie)
Frank O'donnell (Velká Británie)

Bronze


Elisabeth Muellner (Rakousko)
Manuela Trollmann (Rakousko)
Martina Jozic (Rakousko)
Agathe Taschler (Rakousko)
Veronika Guggenberger (Rakousko)
Andrea Stroehl (Rakousko)
Erna Maria Kurzweil (Rakousko)
Viktor Svoboda (Česká republika)
Jaana Ylen-Hurme (Finsko)
Terense Byrne (Irsko)
Maryanne Gosling (Irsko)
Marian Dixon (Irsko)
Brendan O'sullivan (Irsko)
Audrey  Oneill (Irsko)
Amrar Team Slu (Španělsko)
Ann Parker (Velká Británie)
Helen & Phil Fetzer (Velká Británie)
Chris And Andrea Gerry (Velká Británie)

Star


Anita Foidl (Rakousko)
Gertraud Nagl (Rakousko)
Elisabeth Muellner (Rakousko)
Manuela Trollmann (Rakousko)
Martina Jozic (Rakousko)
Guenther Wachernig (Rakousko)
Agathe Taschler (Rakousko)
Markus Ruth (Rakousko)
Tamara Jozic (Rakousko)
Veronika Guggenberger (Rakousko)
Andrea Stroehl (Rakousko)
Erna Maria Kurzweil (Rakousko)
Roswitha Burboeck (Rakousko)
Monica Simon (Rakousko)
Waltraud Gietler (Rakousko)
Thomas Kaggl (Rakousko)
Gerlinde Hubmann (Rakousko)
Robert Kohutovi (Česká republika)
Viktor Svoboda (Česká republika)
Jakub Nemec (Česká republika)
Simon Zavesicky (Česká republika)
Cipra Capital S.R.O. (Česká republika)
Petra Kucharova (Česká republika)
 Markus Määttänen & Johanna  Pohjonen (Finsko)
Niina Kokkala (Finsko)
Eeva Heikkilä (Finsko)
Juergen Distefano (Německo)
Maryanne Gosling (Irsko)
Danielle Kelly (Irsko)
Audrey Oneill (Irsko)
Sergio Eugenio Pacetti (Itálie)
Maria Pia Atzori (Itálie)
Christian Gnesi (Itálie)
Sylvia Elise Rasmussen (Norsko)
Tor Slotsvik (Norsko)
Gunn Heidi Nilsson (Norsko)
Anette Moen (Norsko)
Linda  Bjerke (Norsko)
Wiesława Żylińska (Polsko)
Agnieszka Senko (Polsko)
Jarosław Dufaj (Polsko)
Brith Larsson (Švédsko)
Angad Singh Gahir (Velká Británie)
Helen & Phil Fetzer (Velká Británie)
Helen & Daniel Ayeni (Velká Británie)
Chris And Andrea Gerry (Velká Británie)
Roslyn Currie (Velká Británie)
Jackie Bayley (Velká Británie)
Craig Mcqueen (Velká Británie)
Amanda & Enwere Onyibuchi Samson (Velká Británie)

Nejlepší sponzoři v srpnu

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

MV Life Czech S.R.O (Česká republika) - 11
Siegfried Feitl (Rakousko) - 11
Elisabeth Muellner (Rakousko) - 9
Manuela Trollmann (Rakousko) - 5
Markku & Eija Kvist (Španělsko) - 5
Cipra Capital S.r.o. (Česká republika) - 5
Victoria Brearley (Velká Británie) - 5
Tao Rodriquez (Španělsko) - 4
Steven J. Innes (Velká Británie) - 4
Martina Jozic (Rakousko) - 4
Maria Pia Atzori (Itálie) - 4
Hans Lindberg (Švédsko) - 4
Team Energy9 (Norsko) - 4
Rebecca Winters (Velká Británie) - 3
Keith Robinson (Irsko) -3
Teri Rigby (Velká Británie) - 3
Bostjan Pilej (Slovinsko) - 3
Gerd & Trond Kolsrud Hjellet (Norsko)
Morten Sand (Norsko) - 3
Lillehammer Osteopati As (Norsko) - 3
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finsko) - 3
Renate Goetschl (Rakousko) - 3
Dieter Nagl (Rakousko) - 3
Maureen Mcfadden (Irsko) - 3
Amanda & Enwere Onyibuchi Samson (Velká Británie) - 3
Yvonne E. Timmins (Irsko) - 3

Vrcholní tvůrci týmu v srpnu

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Siegfried Feitl (Rakousko) - 9
Yvonne E. Timmins (Irsko) - 5
Mary Booth (Irsko) - 4
Heidi Byrkjeland (Švédsko) - 4
MV Life Czech S.R.O. (Česká republika) - 4
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko) - 4
Elisabeth Muellner (Rakousko) - 3
Terry Rigby (Velká Británie) - 3
Robert Suppan (Rakousko) - 3
Lillehammer Osteopati (Norsko) - 3
Eric & Kati Gammals (Finsko) - 3
Sabine Link (Německo) - 3
Sirpa Heikkinen Ääniaallotar (Finsko) - 3
Anna-Maija & Hannu  Kreivi (Finsko) - 3

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.