REGISTRACE NA SUMMIT 2016 ZAČÍNÁ 1 BŘEZNA!

pátek, února 19, 2016


Časná registrace na Summit byla otevřená o měsíc dřív než se plánovalo z důvodu rozšířeného po celé Evropě velkého vzrušení!

Registrace na Summit oficiálně začne v úterý, 1 března 2016 ve 2:00 ráno středoevropského času 9:00. Prodlužujeme také období, kdy platí registrační cena 79 €, kterou jsme nabízeli během Kickoffu. Využijte této příležitosti ve dnech 1-31 března. Od 1 dubna cena registrace vrůstá do 99 €!

Více než 700 jedinců už podstoupilo pre-registraci, proto spěchejte a nárokujte si místo pro tuto neuvěřitelnou událost!

Události Kickoff, které proběhly začátkem roku po celé Evropě, naplnily Členy týmu nadšením do budoucna v očekávaní na historickou událost ve Vídni letos na podzim. A právě z důvodu tohoto nadšení jsme prodloužili období registrace. První měsíc je cena registrace slevená. Na shledanou ve Vídni!

PROČ VÍDEŇ?

Vídeň je to pozoruhodné místo, centrum inovace a geniality, plné uměleckých a komerčních atrakcí a zároveň je to domov nespočetných inovátorů a umělců, jako Gustav Klimt, Sigmund Freud a Wolfgang Amadeus Mozart. Tito jedinci inspirovali další. Změnili a zlepšili příslušné jim oblasti natolik, že jejich jména se stála synonymy pokroku.

Doporučujeme vám abyste se k nám připojili ve Vídni na Summitu 2016, abychom mohli pokračovat v tématech inovace a pokroku, skrz příležitost životní změny, kterou dává Synergy WorldWide.

Ať se Vídeň stane místem, kde začne vaše mistrovské dílo!

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.