Lékařský odborník nachází radost se společností SynergyDr. Anthonyho Oketaha vždy fascinovalo srdce, způsob, jakým transportuje krev, ovlivňuje všechny ostatní systémy a orgány v těle a jeho role v udržování lidského života.

Tato vášeň ho nasměrovala na kardiologii a tento lékařský obor provozoval celých 15 let. Nicméně, bylo zde něco, co ho v jeho profesi neuspokojovalo. Chtěl být schopen udělat více pro své pacienty. Navíc se Dr. Oketah narodil s podnikatelským duchem, vždy hledal příležitost vytvořit něco, co by ho svým významem přerůstalo, něco, čemu se jako lékař nemůže věnovat.


Když začal pociťovat menší naplnění z práce, začal Dr. Oketah hledat obchodní příležitost, která by mu umožnila udělat více a být někým větším. Irský Team Director James Booth mu představil produkt ProArgi-9+ a Dr. Oketah ihned věděl, že našel příležitost, kterou hledal.

 „Prošel jsem celičké stránky společnosti Synergy, vše jsem prostudoval,” prohlásil Dr. Oketah. „Byl jsem tak ohromen společností, její kulturou a pohledem na obchod. Kompenzační plán je neuvěřitelný a já v něj mám důvěru.”

Dr. Oketah je respektovanou osobností na poli irských lékařských odborníků, jeho prohlášení, jako distributora společnosti Synergy, je přesvědčivé, protože má hluboké pochopení, jak tyto produkty ovlivňují podporu optimálního zdravotního stavu. Po návštěvě centrály společnosti Synergy WorldWide, exkurzi ve výrobním závodu, a prohlídce Hughes centra pro výzkum a inovace, v roce 2015, Dr. Oketah řekl, že byl ohromen týmem vědců a jejich „bezchybnými” odpověďmi na jeho náročné otázky. Byl svědkem finanční a fyzické investice vložené společností Synergy do vytvoření absolutně nejlepších produktů pro své zákazníky.

S vědomím, že produkty a obchodní příležitost nabízené společností Synergy, měli potenciál dokonat velkých změn v lidských životech, přinesl je obyvatelům země, o kterou se hluboce zajímá: Nigérie. Jednou za měsíc cestuje do Nigérie na setkání s místními lékaři a rozšiřovat výrobky. Je zaplaven ohlasy spokojených zákazníků.

„Někteří lékaři se zaměřují na peníze,” pověděl Dr. Oketah. „Když za mnou lidé přijdou a řeknou ‚Děkuji za tento produkt, děkuji, že jste mi pomohl začít s tímto podnikáním a děkuji za pomoc mé rodině,‘ to mi dává radost k nezaplacení. Jako lékař nemohu dát lidem zaměstnání, ale prostřednictvím síťového marketingu ano.”

Během uvažování o svých cílech ve společnosti Synergy si Dr. Oketah uvědomil, že nemůže vykonávat svou podnikatelskou činnost tak, jak by chtěl, aniž by se vzdal lékařské kariéry. V nejbližší době má v plánu věnovat veškerý svůj čas společnosti Synergy WorldWide a většinu tohoto času strávit pomocí obyvatelům Nigérie, dostat se zpět na nohy.

 „Toto podnikání je o osobní ctižádosti a sny,” řekl Dr. Oketah. „Musíte vědět, jaký je váš hlavní cíl a pak je třeba pracovat a je třeba pracovat tvrdě. Kdokoliv může být s touto společností kýmkoliv. Jsem si tím naprosto jist. Kým chceš být? Co hledáš? Jsem velmi šťasten, že jsem našel Synergy.“

CONVERSATION

Instagram

Follow Us