Zúčastněte se Kickoff 2016 Česká republika!Chtěli bychom Vás poprvé pozvat na oficiální setkání Synergy v České republice. Jsme připraveni začít byznys ve Vaší zemi! A Vy?

Pokud ano, pak není lepší způsob než se zúčastnit Kickoff 2016 30. ledna v Brně. Jsme si jistí, že setkání bude skvělé. Vy a Vaši hosté se dozvědí o našich výjiměčných výrobcích, příležitosti výnosného byznysu, uslyší příběh úspěšných podnikatelů a mnohem, mnohem víc. Zkrátka nemůžete chybět na tomto setkání.

Zvláštní host David Johnston, Emerald Executive z Utahu, USA, a Radek Baszyński, generální manažer Synergy pro Českou a Polskou republiku, se s Vámi podělí o vizi na rok 2016 a dále. Dozvíte se, co potřebujete vědět pro přípravu na 2016. Naše setkání navštíví známý herec a televizní celebrita Vlasta Korec, který se postará o zábavu a učiní Kickoff 2016 ještě příjemnější a setkání jistě bude nezapomenutelné.
 
Podrobnosti setkání

Datum: 30. ledna 2016
Čas konání: 11,00-19,00
Místo konání: Holiday Inn Brno, Křížkovského 20, Brno 603 00, Česká republika
Vstupné: zdarma, ale je třeba nahlásit svou účast


Toto je Vaše příležitost setkat s se společností, které od Forbes America obdržela ocenění The Most Trustworthy Company of 2013. Těšíme se na setkání s Vámi. Začněte rok v dobrém stylu a získejte impuls pro bouřlivý rok 2016. Uvidíme se v Brně!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us