PROČ BODY PRIME?


Milujete nový rok, protože Vám dává možnost začít všechno ještě jednou, osvěžit,  znovu objevit sami sebe a udělat změny, které Vás povedou  k šťastnějšímu a zdravějšímu životu. Co kdybyste měli možnost už od rána osvěžit každý den? S Body Prime každý den je čistý list a máte příležitost postarat se o své tělo nejlépe jak je to možné.

S Body Prime můžete připravit své tělo na jakýkoli zdravotní režim za účelem splnění svých cílů tykajících se stravovaní. Zda jste chtěli více sledovat svojí váhu, nebo přidat do svého jídelničku více výživných látek, anebo zmocnit tělo výkonnými dietními doplňky, Body Prime splní všechny tyto požadavky.

Díky použití dvou kapsli Body Prime denně, můžete podpořit schopnost vašeho těla absorbovat výživné látky z jiných výrobků Synergy a zdravého jídla ve vaší dietě.  Směs jablečného pektinu, prášku ze sušené švestky a hořčíku, které sestavují Body Prime, je to velice účinný recept, ale jeho působení se cítí postupně.

FUNGUJE TENTO VÝROBEK?

Výkonnost Body Prime byla ověřena v Hughesově středisku pro výzkum a inovaci během klinického výzkumu. Doporučována dávka byla určená na základě působení výrobků na účastníky klinických studií.EXISTUJÍ NĚJAKÉ JINÉ VÝHODY?


Body Prime přispívá ke:

  • zdravé elektrolytické rovnováze
  • přirozené energii metabolismu 
  • dobrému působení svalů, včetně srdečního svalu
  • snížení únavy a vyčerpaní

Zúčastněte se speciálního internetového video chatu příští úterý v 21.00, kde bude náš speciální host – ředitel Lékařské rady Synergy/SNP Dr. Mathew Tripp podrobně vyprávět o působení našeho nejnovějšího výrobku.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us