Šťastný nový rok všem ve společnosti Synergy WorldWide!Stejně jako každý z Vás, jsem nadšený, že se pustím do práce v roce 2016. Vaše houževnatost, spolehlivost a touha po změně udělaly z roku 2015 další úspěšný rok pro společnost Synergy WorldWide, a jsem si jistý, že tomu nebude jinak ani v roce 2016. Naše společnost má lídry, produkty a nástroje k dosažení nejvznešenějších cílů. Pokud jste si ještě nenastavili své cíle pro tento rok, sepište je a podělte se o ně se svým týmem. Vytvořte systém zodpovědnosti a nastavte sami sebe na úspěch.

Od září do listopadu 2015 jsem měl příležitost zúčastnit se Summitů společnosti Synergy po celém světě. Je to vždy potěšení gratulovat tolika Členům týmu, kteří dosáhli nových pozicí – to je opravdový obraz úspěchu na každém z trhů. Blahopřeji každému, kdo v loňském roce dosáhl povýšení. Chtěl bych ocenit hlavně ty, kteří od Summitů v roce 2014 postoupili na výkonné pozice:

Presidential Executive
Kim Young Cheon, Korea
Ni Nyoman Pariani & Nyoman Soma Legawa, Indonesia

Diamond Executive
Hakan Cetin, Austria
Jin Chul Kim, Korea
Ji-Young Yoon, Korea

Emerald Executive
Jeong Yoo Tae, Korea
Kamphol Preechasirichok, Thailand

Pearl Executive
Susanne and Thorsten Kupske, Germany
Giuseppe Lucio, Italy
Jeon Chang Hui, Korea
Him Young Mi & Kim Ho Joong, Korea
Elfriede Tappauf, Austria
So Ming Bang, Korea
Edward Ahn, Korea
Tatsuaki Hatano, Japan
I Wayan Pardika Rusiama, Indonesia
Satomi & Hiroshi Yoshida, Japan
Nipon Rungraweesrisasithorn, Thailand
Eun Sim Kim, Korea

Tyto výkonné pozice jsou skutečným ukazatelem zdravý jednotlivých trhů. Noví i budoucí lídři se objevují po celém světě a pomáhají posilovat značku a pozici naší společnosti na trhu. Žádná z těchto osob, které vedou své trhy a celou naší společnost s energií a vášní, mne nemohla více potěšit.

Citát Marka Twaina zní: „Za dvacet let budete více litovat věcí, které jste neudělali, než těch, které jste udělali. Tak vytáhněte kotvu a vyplujte z bezpečného přístavu. Ať pasáty zadují do vašich plachet. Zkoumejte. Sněte. Objevujte.“

Začali jsme nový rok a v souvislosti s tím Vás chci pobídnout. Vzpomeňte si na den, kdy jste se připojili ke společnosti Synergy WorldWide - ať se to stalo před několika dny, měsíci nebo roky. Jaký byl Váš sen? Jak jste se cítili prvního dne? Nikdo z nás se nemůže rozvíjet bez překážek, proto očekávejte, že je potkáte. Nicméně, nikdy neztraťte ze zřetele kam míříte a nikdy se nevzdávejte svých snů. Díky tvrdé práci, vytrvalosti a optimismu máme možnost dosáhnout čehokoli, na co si nastavíme naši mysl. Proto vás chci v roce 2016 povzbudit ke zkoumání, snění a objevení svého skutečného potenciálu. Tento rok bude stěžejním bodem pro budoucnost této skvělé společnosti a chceme abyste byli její součástí.


Přeji Vám vše nejlepší,

Dan Norman
Předseda  
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us