říjen KVALIFIKACE DO KLUBU ELITE HONOURS

čtvrtek, listopadu 12, 2015



Program Elite Honours usměrňuje postupy jakými jednotlivé skupiny můžou stavět svůj byznys se Synergy WorldWide, a zároveň umožňuje Členům týmu maximální zvětšení výdělečného potenciálu. Členové týmu, kteří se účastní programu získávají extra odměny, i když jenom pokračují v tom, co dělali doposud – budují svůj byznys Synergy.

2-měsíčně


Austria

Sells Consulting
Robert Suppan
Vilma Senica
Heidi Kelbic
Eduard Bobovnik
Gerhard Moenig
Karl Tappauf
Ana Vajda-Friess
Sabine Feitl
Elfriede Tappauf
Sandra Huebsch
Markus Klampfl
Anna Auernig
Johann Schuetzenhoefer
Helmut Jelinek
Alois  Proskovits
Stanko Boros
Angelika Albrechtowitz
Markus Schrammel
Maria Proskovits
Gabriele Stangl
Martha Buchgraber
Gerald Krampl
Mag Augustine Schlack
Andrea Bendekovics
Elisabeth Muellner
Melissa Kelbic
Rudolf Zinke
Melanie Ehmann
Thomas Eibisberger
Manfred Kelbic
Corinna Froewein

Denmark

Helena Henneberg

Finland

Merika Ja Janne Sjöberg
Premlife
Päivi Ja Kimmo Kangas
Kylde Oy
Arja Tolvanen
Eric & Kati Gammals
Kristiina Laihi
Pirjo Martinez
Marja-Leena Ja Teppo Rasi
Johanna Ala-Mattinen
Helena Hemming
Regina Ja Antti Ahola
Elina Ja Sakari Laukkanen
 Hersal Oy
Johanna Ja Pekka Jauhiainen
Seija Juntunen
Mervi Ja Janne Korkeakangas
Jarmo Saarikko
Susan Varismäki
Harju Paula Tmi
Laura Ja Juha Frey
Kristiina & Kalevi Niskanen
Juha Hannuksela
Jaana-Riitta Simpanen
Matleena Saukko
Mari Nopanen
Ann-Britt Niemi
Mari-Louise Strandberg
Innocase Oy
Anu Ekoluoma

Germany

Claudia Und Michael Ziemke-Wald
Sk Powermarketing
Vital Power Herrmann
Dagmar Und Wolfgang Lampe
Evelyn Barckhan
Carina Meyer
Meditech
Fit And Fun
Daniel & Barbara Krawcewicz
Network Power
Marlis Hoffmann
Brunhilde Bodamer
Carsten Schumacher
Antje Grote
Silvia Nikolaev
Karin Petersen
Sven Petersen

Iceland

Ingibjörg Zoëga
Siggadora Matthíasdottir

Ireland

K. N. R. International Network
Mohneesh Jindal
Christina Grant
Bright  Perspectives
Dr. Anthony Oketah
Chinedu Leonard Mgbams
Maria Corbet
Timi & Jolanta Martins

Italy

Giuseppe Lucio
Lorenzo Baffico
Gianluca Daneri
Raimondo  Barone
Ivan Costabile

Norway

Ole-Jorgen Stroemberg
Anne Eggen
Hans Martin Eriksen
Turid Jacobsen
Oistein Bekkvang
Oliver Staudenmann
Frode Berentzen
Reidun Lydersen Dalheim
Axel Forsen Andersen
Oddbjoerg Stoelsbotten
Mariann Furali
Knut Inge Busk
Bjoerg Skjellebekk
Glenn Skamsar
Deniz Strengehagen Gungør
Martin Østvang
Stein Magne Osmoen Ingrid Haugan
Ann-Kathrine Nyborg
Roar Westby
Knut-Einar Søberg
Gunlaug Olsen
Janne Rørvik
Olav Hindseth
Jørn Kåre Nyborg
Hilde Bekken
Irene Persen
Ester Olsen
Per Staudenmann
Andre Jenssen
Bjørn Øverbye
Marilu Carreira
Lise Bjørklund
Lillehammer Osteopati As
Jan Erik Kataja Eriksen
Maria Staudenmann
Helseriket Spa Og Velvære Jagedal
Ida Vang
Anna Deyk
Unni Bergene
Arnt Vegar Juliussen
Veronica Jagedal
Selina Loovik
Ann-Elise Vang

Slovenia

"Satiaa" Tina Rozic S.P.
Bostjan Pilej S.P.
Dragica Likar
Rozana Presern
Nada Strovs
Slavica Pecnik
Uros Zajc
Nusa Brvar
Petra Likar

Spain

Cristina Cabanero y Luis Quesada
Maria Koro Martin Vaquero
Virtus 2020 S.L.U.
Oscar Martinez Cuadros

Sweden

Tommy Larsson
Tomine AB
Lena Ljungdahl
Yak Freelance Photo Consulting Hans Svärd
Alternativmedicinskapraktiken I Örebro Hb
Jennifer Örnéus
Anne Pounu
Fredrik Beckius
Tommy Hentilä
Torbjörn Dahlström
Sofia Steffensen
Siv-Britt Häggqvist
Ann-Christine Lundqvist

United Kingdom

Peter & Susan Ragg
Kim Bradley
Nicola Hok
Steven J. Innes
Paul And Kate Flint
Jenny Hok
Ray Smith
Lynne And Martin Davies
Lorraine Knight
Adrian Gregory
Liz James

1-měsíčně

Kvalifikujte se jednou a získáte značku Elite Honours.

Austria

Alexandra Gaisch
Ingried Sindler
Christoph Suppan
Daniela Petrov
Werner Gaisch
Klaus Unterhuber
Janos Kovacs
Werner Gattermayer
Ludwig Kalina
Josef Geissler
Rosalinde Kristen
Sabine Fruth
Thomas Weissenboeck
Rosemarie Klade
Christine Leitgeb
Peter Sauseng
Norbert Finster
Wolfgang Schwender
Eveline Frank
Angelika Krampl
Maria Gleissner
Bernhard Froewein
Thomas Krampl
Ingrid  Reisinger
Maria Schmalek
Werner Geier
Claudia Bohrn
Rainer Koeppel
Franz Mayerhofer
Werner Stering
Daniela Mudri
Maria Rupp
Heinz Leitgeb
Sanja & Werner Koenig
Petra Johanna Oberlojer
Michelle Klopf
Melanie Kreuz
Renate Zagorsek
Anna Gleichweit
Elisabeth Russheim
Ing. Elisabeth Rauchenberger
Aaron Elsner
Josef Niggas
Gerhard Scherz
Christian Petritsch
Johnanna Egger
Helga  Grabner
Manuela Fuchs
Brigitte Reiterer
Doris Zinke
Walter Greiner
Lisa Gschiel
Verena Eibisberger
Christiane Rohner
Herta Pontasch
Erika Froewein
Herbert Maieregger
Denise Rosmanith

Denmark

Karina Kirk
Tine Utzon-Frank

Finland

Minttu Riiali
Kaarina Katajamäki
Kaprio Invest Ky
Tiina Ja Kari Lindh
Jarkko Ja Amayi  Parhiala
Jaakko Ja Riitta Matikainen
Mirja Eränen
Jaana Rintamäki
Seppo Malinen
Leena Immonen
Tati Kaarlela
Catarina Forsström
Marja-Liisa Ja Juha Määttänen
Mirella Penttilä
P-K Pirkko Järvi-Mettomäki
Ulla Ahlgren
Terveys, Ilo Ja Järjestys
Kirsi Lukkari
Pirjo Kankaanpää
Julia Strandberg
Eeva Heikkilä
Nora Seppänen & Pasi Haikonen
Aila Ja Seppo Riihimaa
Tiina Ojala
Ulla Heikkinen

Germany

Kerstin Birkholz
Thomas Ellebracht Gbr
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr
Harm-Aike Hollmann
Markus Puetter
Tomas Morkunas
Pedro & Daniele Ferreira Schroeder
Michael Klajssa
Susanne Frach
Daniel Suedel
Dipl.-Ing Wilhelm Krings
Frank Bartram

Iceland

Halldor Kolbeins
Andrea Isolfsdottir
Laufey Oddsdóttir
Jóna Gunnarsdóttir
Stefan Sverrisson
Guðmundur Agnarsson & Gyða Ölvisdóttir

Ireland

Yvonne E. Timmins
Padraig Mcgarrigle
Jerry And Anita Lynam
Pauline Blake
Maximus Iwuaba
Afisatu Igbadumeh
Nkechiyere & Chukwuma Ijeoma
Oluchi Ogunedo
Tina Fleming
Visnou Chakouree
Emma Hans
Comfort Chima
Ebere Ugochukwu & Ugochukwu Nwokerie
Marcus Prouse
Sally Abagha

Italy

Daria Rossi
Carlo Guastella
Valerio Cuccarollo
Morena Marai
Paolo Prati
Vincenza Bruno
Valeria Iacovino
Maria Cannella

Norway

Tormod Birkedal
Odd Warhuus
Frans Post
Grethe Riessen
Jørn Strøm
Frode Tufte
Morten Svanholm
Grete Olsen
Else Brakstad
Jonathan Losen
Eli Liland
Roger Kjeverud
Odd Solum
Thine Isdahl
Hege Mari Finnanger
Ranveig Bredal
Hanne Thrane
Ståle Stubberud
Freddy Sandmo
Lene Helsø
Ann Kalbakk
Hanna Jakobsen
Brit Nordskog
Avancia Sport Center
Steffen Bakkland
Ane Hagen
Anita Losen
Stine Hagen
Gunnfrid Vågsbø
Olliver Kristiansen
Gunn Iversen

Poland

Mieczysław & Lidia Pronińska
Dr. Jolanta Nalewaj-Nowak
Małgorzata Laskowska
Przemysław Pasadyn
Elżbieta Nowina-Konopka
Janusz Spitalniak
Christiana Markou
Jacek Cieślik

Slovenia

Sanja Vecenaj
Tatjana Mrvos
Andreja Gnidovec
Niksa Durdevic
Danijela Likar
Ana Persen
Tatjana Rožič S.P
Sonja Franciskovic

Spain

Steve Haugerud Znanie
Kaia Asboll
Stephen Mulhall
Jose Miguel Martinez Cascales
Marianne Klauber
Maria Jesus Pinto Benito
Paulo Fernandes
Alejandro Baquero Celigueta
Alirio Jesus Segovia Silva

Sweden

Evy Nymoen
Bjoernes Faerg Och Maaleri Ab
Ann-Britt Eriksson
Anders  Heden
Gertrud Nord
Bengt Abrahamsson
Helena Neander
Pierre Engvall
Ulla Albinsson Stenman
Thomas Bernhardsson
Kristina Svensson

United Kingdom

Ian Smith
Campbell Young
Ann Parker
Radka Weeden
Helen & Daniel Ayeni
Gbemisola Ajayi
Laura Hopper
Michael Barr
Lynn Batham

Klikněte zde a dozvíte se více o akci Elite Honours.
Gratulujeme Všem, kteří tak rychle získali Elite Honours. Jsme nadšení vašimi pracovními normy a důvěrou. Děkujeme, že jste tak skvělými vzory pro všechny, kteří budují svůj byznys se Synergy.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.